Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaXy 3 mini vagy...

Samsung galaXy 3 mini vagy sony Xperia p?

Figyelt kérdés
Internetezésre egy két jobb játék játszására lenne használva, és persze ne akadozzon. Kijelző is legyen szép. Ezek közül melyik lenne az alkalmasabb?

2013. febr. 14. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sony xperia P-m van.A legujabb játékokat is viszi akadásmentesen.Az aksi folyamatosan használva 1 napig is bírja.A képernyő is nagyobb!Szerintem P-t vegyél
2013. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom s3 mini akart lenni, és felejtsd el, mert hülye, aki azt vesz, ami még az s2nél is egy fokkal gyengébb...szóval xperia p.
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mr.Kütyü ***** válasza:
xperia p. egyértelmű.
2013. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+P
2013. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen s3 akart kenni. Ma ki is pròbáltam mind kettőt. A mini gyors de recsegett a kezembe meg egy bòvli pelenka telò. Hozzáteszem teòmnak le esett az s3-az asztalròl és háromba repedt a kijelző. Samsungot hanyagolom mert masszívabb telót akarok. HTC desire xtetcik még de nagyon. A formája és a menü baromira megtetcett.

Azt még esetleg?

2013. febr. 14. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Megtecett?
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. desire x és xperia p között vacillálok. nem cserélem sűrűn a telefonokat, 1,5-2 évet kéne ki bírnia. elég lenne a desire is de a p meg komolyabbnak tűnik és lehet egy év múlva is még jó telónak számít majd a desire meg már nem. nem tudom..
2013. febr. 15. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél P-t.
2013. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!