Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-990 /Telenor...

Alcatel OT-990 /Telenor OneTouch/ nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnap este leraktam a telefont az asztalomra, még félig volt az akku, úgyhogy otthagytam és ledőltem aludni. Most nemrég felkeltem, és meg akartam nézni kaptam-e SMS-t de egyszerűen nem tudom működésre bírni a telefont.


Töltőre ráraktam, semmi. Nem jön elő a töltőképernyő, 10 percig rajta volt, még mindig semmi. Gondoltam a kábel rossz, úgyhogy megnéztem egy másikkal, azzal se.


Megnéztem voltmérővel az akksit, annak semmi baja, szóval itt más gond lesz. Kis szenvedés után amikor be akartam kapcsolni rezgett egyet ahogy szokott és az alsó gombsor is világít, de a kijelző nem ad életjelet.


Mire gyanakodtok? Szoftverhiba, vagy kijelző?



2013. febr. 16. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szoftverhiba. Vidd el telefonszervízbe. Nekem is ilyen telefonom van, de nem tapasztaltam ilyet. Igaz nekem is elég nehezen akar bekapcsolni miután kikapcsoltam.
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sikerült rájönni hogy mi a baja a telónak mert mi nap én is így jártam csakhogy nekem még nem is rezeg.
2013. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Telenorba bevittem ott azt mondták mivel nem garanciás nem tudnak vele mit kezdeni, fel kell küldeni Pestre (miskolci vagyok)... Bedobtam a fiókomba és vettem egy One Tocuh S-t. Majd mostanában elviszem a régit egy sima GSM üzletbe hátha ott valamit kezdeni is tudnak vele.


Különben ismeretségi körben mások is így jártak a telefonnal, szerintem ez gyári hiba.

2013. ápr. 3. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg az OT990 hard resetét.

2013. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én itt lakok Miskolc mellett. Gondolom mi a baja, nem tudom miért de Bootloader módot tölti be szerintem. Talán meg tudom neked csinálni, ha lehoznád ide Kistokajba.
2013. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket. Hard resetet már számtalanszor próbáltam, de nem segített.


Külön köszönet a javításos ajánlatért, még lehet, hogy jelentkezek csak most nem vagyok otthon.

2013. jún. 13. 23:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendben, előző vagyok. Nem tudom garantálni hogy jó lesz, de próba-szerencse.
2013. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Smith Andrew válasza:
szerintem szoftverhiba de úgy nézd meg hogy adatkábellel dugd rá a számitógépedre ha úgy sem jó akkor szoftverhiba tegyél fel egy régebbi android verziót
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Magyari Róbert válasza:

Hali én is ugyan így jártam ma ahogy te este leraktam a telót de reggel mikor felvettem nem kacsolt be csak rezget egyet és utána alul világítanak a gombok vagy mik és kész :(

Had kérdezzem már meg hogy mit tudtatok tenni hogy mit kellene tennem előre is köszönöm :)

2014. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta nem vittem szervízbe a telefont, csak bedobtam a fiókba és vettem egy másik telefont. Viszont az ünnepek után elviszem, mert kell egy plusz telefon a melómhoz, úgyhogy majd meglátjuk.
2014. ápr. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!