Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2.3.6...

Samsung galaxy mini 2.3.6 rootolása hogy?

Figyelt kérdés

Na tehát azt szeretném kérdezni hogy hogy tudnám rootolni a 2.3.6-os samsung galaxy minimet.Nem jó a superonclick mert nekem nem működik.Ja és nekem leírnátok mit kell előtte csinálni?(mármint mielőtt elkezdeném a rootolást.előre thx :)))modell:gt-55701.

Android:2.3.6

build:GINGERBREAD.IXXLD6


android:



2013. febr. 16. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Tekerd le az oldalt és megtalálod az I rootolás leírást.

[link]

2013. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zoo-lee válasza:
Én nem javasolnàm a root-ot!!!! Csak a sajàt felelôsègedre kezdj neki!!! Egyèbkènt egyszerû. Töltsd le az"update.zip-et.(ne bontsd ki a zip-et) Màsold fel az sd kàrtya gyökerèbe(ne tedd mappàba.).ha megvan, kapcsold ki a kèszülèket. Ha ki kapcsolt, kapcsold be a következô módon: bekapcs gomb+ok gomb(home gomb).tartsd lenyomva mèg be nem adja a recovery menüt. Vàlaszd ki az apply update.zip-et.(a hangerõ gombokkal tudod ki vàlasztani).ott be tallózod az update.zip-et. Meg vàrod mèg vègez. Ha vègzett vàlaszd ki a reboot system now-ot. Be kapcsol a telefon ,ès màr root-olva is van.
2013. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zoo-lee válasza:
Ha un-root-olni akarsz,töltsd le a "Z4 root"-nevû programot. A többi jön magàtól is. Ha problèmàd lenne csak kèrdezz
2013. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!