Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace Duos kérdések?

Samsung Galaxy Ace Duos kérdések?

Figyelt kérdés

Most vettem a telefont, és több dolog is van ami zavar, de nem tudom beállítani:

1: nem tudok wifit kapcsolni rajta. Elméletileg elfogadja, de nem tudok netezni.

2: A beállításoknál beállítom hogy ékezetes legyen, de nem ír ékezetes betűt.

3: Telefonálásnál lezár, és ha nem oldom ki, meg kell várni, míg a másik fél leteszi - vagy nem... Ezt a funkciót ki lehet kapcsolni?

Előre is köszönöm a segítségeket!


2013. febr. 16. 17:29
 1/9 Vortrex ***** válasza:

1. Beállítások-> Vezeték nélküli és... -> wi-fi beállítások-> ha itt nem enged az adott hálózatra kapcsolódni, az 99% hogy nem a mobil hibája, inkább a routeré.

2. Beállítások-> Nyelv és billentyűzet-> Android bill.: Beviteli nyelv: magyar (ugye azt tudod, hogy lenyomva kell tartani a betűt addig, amíg fel nem ajánlja az ékezetest)

és a nyelvnél megint állítsd be hogy magyar, mert lehet hogy a gyári beállításai kavarnak.

3. Ez relatívan normális, ha közel teszed az arcodhoz vagy letakarod a mobilod homlokát, akkor a közelség érzékelője kikapcsolja a képernyőt, hogy a füleddel ne tudd lerakni a beszélgetést, ha elveszed az arcodtól 1 mp múlva felkapcsol. De ha nem teszed elég közel, hanem a levegőben beszélsz, akkor viszont a képernyő auto. kikapcsolása kapcsolja ki, azt meg a Kijelző-> Képernyő kikapcsolása-nál tudod beállítani.

2013. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vortrex ***** válasza:
Amúgy feloldod és leteszed, ha nem olyan húzogatós mintás képernyőzárad van, akkor nem cucc...
2013. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, kezdő érintőképernyős telefon használó vagyok, nekem ez még idegen. :) Viszont a wifi még mindig nem megy, de a keresztfiam sem tudja használni nálunk, neki Galaxy Mini-je van. Akkor rooter csere kell? Sajnos nem értek ezekhez. :(
2013. febr. 17. 11:49
 4/9 Vortrex ***** válasza:
Nem biztos, ha megmondod a router-ed típusát, lehet hogy tudok kezdeni vele valamit
2013. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

D-Link

DIR 501 van ráírva, a dobozát egyenlőre nem találom, de az is meglesz, ha esetleg arról kell valami. Nagyon köszönöm hogy segítesz!

2013. febr. 18. 10:55
 6/9 Vortrex ***** válasza:

[link] címen bele tudsz nézni, felh.név: admin

Keress olyat, hogy Setup Wizard. Csináld végig (nyomkodd a tovább-ot, lehetőség szerint ahol engedi válassz auto. beállítást). Így elvileg beállítja gyári/működő állapotra, tehát ha működőképes így lesz rajta wifi.

2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már az elején megakadtam, mit írjak be jelszóhoz?
2013. febr. 20. 10:25
 8/9 Vortrex ***** válasza:
Semmit vagy ,,admin"-t. Szerintem nem kér jelszót
2013. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérte a jelszót, az admint nem fogadta el, meg nélküle sem engedett tovább. De mostmár megoldódott a probléma, hívtunk segítséget, és megcsinálták. :) Köszönöm neked a segítséget!
2013. febr. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!