Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s nem bootol, mit tegyek?

Iphone 4s nem bootol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap ios 6.1.1-re frissítettem az iphone 4s telefonomat. Azóta rá került a legújabb jailbreak. Jailbreak után iPhone Folders programmal véletlenül rendszerfájlt töröltem. Azóta nem bootol be a rendszer, nem lép ssh-ba, csak alma logo és iTunes alatt sem ismeri fel az eszközt. Sem hibaüzenet, sem semmi. Mit tudok vele kezdeni? Sok fórumot átböngészve sem találtam megoldást.



#Jailbreak #iPhone #iPhone 4S #rendszerfájl #iphone boot #iphone nem bootol #ios jailbreak #jailbreak törlés #rendszerfájl törlés #ios 6.1.1
2013. febr. 16. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az szép. Restore-t próbáltad már iTunesból? Melyik rendszerfilet törölted?
2013. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több kutatás után rájöttem! A saját kérdésemre a válasz: recovery mode(DFU). Mégpedig home+bekapcs gomb, de többet kell várni mint 10 másodperc. Ez mások számára is hasznos lehet. Amugy azt hiszem valamilyen boot könyvtárat töröltem. Vagyis véletlenül az is ki volt jelölve.
2013. febr. 17. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb azért jobban vigyázz. :P
2013. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kutyus70 ***** válasza:
Válaszolni akartam... de örülök, hogy megoldódott a probléma. ;) Viszont ha már ide kattintottam megkérdezném, hogy mik a tapasztalataid erről ezzel a legújabb jailbreak-kel kapcsolatosan? Csak mert én elég sok rosszat hallottam róla, akadozó rendszer, egy-két ismerősömnél még mindig nem jó az időjárás app, rohamosan merülő aksi, vagy feltöltik az aksit, 5 perc után már csak 75%-80%-ot jelez, de ha újraindítják visszaugrik 100%-ra, stb. Én egyelőre tapasztalatokat gyüjtök, és halogatom. 5.1.1-esem van még, és nem biztos, hogy a 6.1.1 annyival többet tud, hogy megérje ezeket a működési zavarokat.
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!