Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most iPhone 4 (8GB) -t venni?

Figyelt kérdés
Az alkalmazások még meddig fognak futni rajta, mert úgye ez nem a legújabb típus. Szerintetek most megéri ilyet venni, vagy inkább adjak ki többet egy 4S-re vagy 5-re? Egyébként azért döntöttem a sima 4 mellett, mert amire én szeretném használni, arra bőven megfelel és nem akarok + több tízezret kidobni csak azért, mert újabb.
2013. febr. 16. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ mire akarod használni.

Lehet (biztos), hogy egy 40-50 ezres Androidos telefonnal jobban járnál, többet tudna, gyorsabb lenne, stb.

2013. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Első: Lehet többet tudna, de gyorsabb semmiképp sem lenne:)

Az android nem tudja hozni azt a stabilitást mint az iOS, legyen akár többmagos is.

2013. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amire használnám: telefonálás:D, sms, fotózás, alkalmazások (elsősorban játékok), wifivel internetezés.
2013. febr. 16. 21:25
 4/18 anonim ***** válasza:
igazából nekem talán csak a 8 giga lenne kevés, nekem 16 gigás, van, és idáig még mindig nem találtam olyan dolgot, ami nem indult volna el, vagy akadozott volna, meg szerintem még másfél-2 évig biztos így is marad.
2013. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

Milyen stabilitás? Lol

Android sosem fagyott még nálam a 2 év alatt.

Ezt a gagyi Iphone népbutítást csak azok hiszik el akik nem értenek hozzá.

Ne vegyél Iphone-t.

Samsung Galaxy S advance többet ér.

2013. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az se normális, aki S advance-t vesz...azt is add hozzá, hogy olyan szinten van, mint pl az i4, ami egy több mint 2 éves telefon, és jövő ilyenkorra az S advance-t 30ért se tudod eladni, mert hát már az lesz az alap, hogy a belépő szinten is minimum 2 magos telók legyenek...iPhone-ok azért értékállóak, mert 1 évbe kidobnak 1et, és nem kell a hardverrel szopni...most egy i4 használtan kb 55-60ezer, jövőre meg lemegy 45-re...ha el akarod adni egyáltalán...és meg is fogják venni, mert még akkor se lesz az a baja, hogy gyenge...
2013. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Az iOS egy kalap szar!!! Volt iPhone-om és úgy vártam mint a nyarat de egy hét után rá kellett jönnöm hogy egy forintot sem ér!!! Samsung Galaxy S 3 vagy Motorola Droid Razr Maxx HD!
2013. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 HJucus válasza:
Nekem i5 van.Sajnos összehasonlítási alapom nincs sok,mert ez az első almám.De az biztos,hogy én úgy voltam vele,hogy inkább összegyűjtöttem a pénzt egy olyan telefonra,ami új és még pár évig biztosan tudom használni,mint hogy veszek egy 4-et vagy 4S-t szintén drágán,de 1-2 év múlva már teljesen elavult lesz.Egyébként fogtam már a kezemben 4-et és nagyon sok különbség van a kamerája között is meg gyorsaságban is.Szerintem tényleg rakj hozzá még egy kicsit az összegyűjtött pénzedhez,és vegyél 5-öst. :)
2013. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 3310. Nem elavult, és 10 év múlva is működni fog. Aksit elég 2 hetente tölteni és ha unatkozol, akkor focizzhatsz vele. Nem lesz semmi baja, csak kidől a fal ha hozzárugod. :) Ha rezgőn hagyod lebontja a fél házadat, és aksi nélkül is működik.
2013. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én i4-et már nem vennék.. Eléggé régi ahhoz, hogy idén ne kapja már meg az új rendszert, és akkor már vége is. Az i4 nekem nem jött be. Fél évig használtam az S2-m mellett, és végül eladtam, mert nem használtam semmire. Divat miatt meg nem vennék telefont.
2013. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!