Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0.4 hazavágja a...

Android 4. 0.4 hazavágja a wifi hálózatokat, miért?

Figyelt kérdés

valaki segítsen ebben légyszi, mert napok óta küzdök de képtelen voltam megoldást találni!


frissítettem az ST25i-met (sony xperia u) 4.0.4-re. Minden patent, viszont ha bárhol bármilyen wifire csatlakozok, egyszerűen hazavágja az egész hálózatot, mindenhol gallyra megy a net. Amint lecsatlakozok róla minden helyreáll


Próbáltam már a routerbe a mac címemhez egy fix, működő IP-t beállítani, nem segített. Bekapcsoltam az advanced wifi beállításba az auto IP supportot, semmi...


Egy nyomot találtam, az itthoni avast ennél a problémánál feldobott egy ablakot "DHCP mérgezés" okkal jajgatva.


átolvastam már rengeteg fórumot, de semmi megoldás... Valaki? :)



2013. febr. 17. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Cserélj routert.
2013. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

olvass figyelmesebben:


"viszont ha BÁRHOL BÁRMILYEN wifire csatlakozok"

2013. febr. 18. 07:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor csatolje egy wireshark logot, amikor "hazavágja" a cuccot.
2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a d a t a p on t hu oldalon találod meg itt:

/6223507 /homecut.pcapng

2013. febr. 18. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Filet not found. Tutira jó a link?
2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szóközt kellett beleraknom, meg ilyen hülyén kíirni, hogy engedje az oldal.


szóval töröld ki a szóközöket és jó lesz

2013. febr. 18. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóköz nélkül sem jön be nekem sajna :(
2013. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nekem sem müködik... feltöltöttem még egyszer a log fájlt, majd lefotóztam a linkjét.. Más megoldást már nem tudok hogy juttathatnám el hozzád :D (ha jól tudom itt elérhetőséget nem lehet cserélni)


szóval ezen a képen megtalálod a linket:


[link]

2013. febr. 18. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
A feltöltött kép azt ábrázolja, hogy a ...png file feltöltése sikerült. Nekem egyébként is nyers logra ( pcap..stb) van szükségem.
2013. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!