Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I9300 dual sim típusú telefon...

I9300 dual sim típusú telefon félpercenként újrakeresi a hálózatokat! Beállítási probléma lehet?

Figyelt kérdés
Kaptam pénteken egy új I9300 dual sim-es mobilt és azóta kb. félpercenként (sajnos nem túlzok) keresi a hálózatokat, holott fullos hálózat van mind a vodafone-nál, mind a t-mobile-nál. Kérem segítsen, akinek ilyen telefonja van, vagy ismeri, hogy ez "telefonbetegség" vagy valamilyen beállítási probléma. Köszönöm!
2013. jan. 6. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igy jár aki kinai klónoztt koppintást kap...
2013. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a "kínai hamisítványt veszek, mert menőzni akarok, de nincs rá pénzem" kór tipikus tünete. Én se vagyok gazdag, de vagy összespórolok egy jó telefonra, vagy gyengébbet veszek, hamisítványt nem
2013. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Feco975 válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és egy rakás szar, nincs azzal semmi baj hogy koppintott, telefonálni lehet vele de többet ne akarjon az ember. nekem a nettel van gond vele.
2013. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!