Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilra internet? Így lehetség...

Mobilra internet? Így lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy androidos telefonom.. wifiről netezek vele simán..bármit csinálhatok.. szeretnék rá mobil internetet.. (x havidíjért használhatnám és ugye bárhol elérhető..)

30-as dominos telefonra ezt lehet? mit ajánlotok? nem igazán vagyok jártas benne.. vmi olyasmire gondolok ami olcsó viszonylag..



2013. febr. 17. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Közben keresgéltem és találtam egyet.. ez milyen?

[link]

2013. febr. 17. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem dísznek van a T-Mobile-nak a honlapja: [link]
2013. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közben látom hogy megtaláltad. Szerintem jó lesz az a csomag de ez attól függ hogy mire akarod használni a netet és milyen rendszerességgel.
2013. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 100MB elég volt 1 hétig.Lassitás után használhatatlan lett!
2013. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak viber és fb. miatt kellene..
2013. febr. 17. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem elég a 30MB.Csak a facebook 28MB 10 nap alatt,úgy hogy ha itthon vok csak wifit használok.
2013. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!