Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-es tulajdonoso...

Nokia Lumia 610-es tulajdonosok! Hogyan tudok csengőhangnak egy zeneszámot beállítani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Saját zeneszámot nem tudsz be állitani csengőhangnak. Próbád meg a free Ringtones nevü alkalmazást.
2013. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így sikerült leváltani az alaphangokat! :)
2013. febr. 19. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Saját zenét is tudsz.Meg kell vágni,átírni a műfaját a Zune-ban Ringtone-ra,azt úgy húzni a telefonra.Ezer éves sztori már ez.Írd be a keresőbe,csak én leírtam vagy 100szor hogy pontosan mi a teendő.Keresgélhetnének az emberek,mielőtt 3888adjára is felteszik ugyanazt a kérdést.Boccs!Ezer éve WP-s vagyok,még anno csak angol nyelvű magyarázatot találtam a neten,olyan keveseknek volt WP-je.Ilyen Free Ringtones alkalmazás meg nem is igen volt marketten.Mégis megoldottam.Ne haragudj,csak minden másnap szinte felteszik ugyanezt a kérdést,mert lusták az emberek.Azért sem írom le,keress rá!
2013. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!