Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 GB RAM kevés egy tabletre?

1 GB RAM kevés egy tabletre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 21:42
 1/6 Jófej:D ***** válasza:
Nem
2013. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, sok alsó kategóriás van még 512vel is és használható, persze nem úgy, mint az 1 GB, 2GB viszont még nagyon kevésben van, átlagfelhasználásra még nem kell.
2013. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat. mégegy kérdés: Cortex A9 típusú Quad Core-os proci / 2 x 1,5 Ghz / kicsi? mert sokan olyanokat írnak, hogy "Ez nem az a használhatatlan 1, vagy 2 magos processzorral felszerelt gép, hanem 4-gyel!" stb. Szoval a 2 mag gyenge?
2013. febr. 18. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
jó volna tudni hogy melyikről van szó ,mert csak 50%ban számít a hardver, számít az összeszerelési minőség is
2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nincs tablet, amit kiválasztottam, még csak nézegetem őket, és csak azért kérdeztem ezeket, hogy hogyan döntsek, hogy mi a jó egy tabletben stb :)
2013. febr. 18. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a magok számítanak, egy Tegra 3 ugyanúgy 4 Cortex A9-ből áll (ha nem nézzük az 5. Cortex A7-et), mint mondjuk egy AMLogic vagy RockChip 4 magos tablet (konkrét típust nem tudok), de ez mégsem jelent semmit.


De egyébként ha már valamibe van 1 GB RAM, akármilyen 4 magos proci az már szar nem lehet, de attól még lehet, hogy az egyik 4 magos jobb, mint a másik.

2013. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!