Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4 vs. Samsung...

Apple Iphone 4 vs. Samsung galaxy s 2?

Figyelt kérdés
Érveket, és tapasztalatokat is légyszi! :)

2013. febr. 18. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
iphone 4
2013. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél van jobb annyiért, amennyiért ezeket akár használtan is meg tudod venni,
2013. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
iphone 4 nagyon jó kis telefon... tapasztalat: androidot ne vegyél mert szar.
2013. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dubi válasza:
De maga a samsung galaxy s II jó kis telefon, a fényképezője nappal elképesztően jó, a képernyője alig karcolódik. Az android rendszer valóban sokat lehúz rajta, néha lefagy. 1,5 éve van meg.
2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Iphone 4 nem éri meg az árát, Galaxy S2-n nekem a wifi nem jó, és így majdnem minden nap kikapcsol.

Ezeknél találsz jobbat is..

2013. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha találok ezeknél jobbat, esetleg tanácsolnátok pár telefot? egyébként kicsit Iphone pártyán állok, mert az stabil, nem fagy le soha, egyszerű kezelni. Mindenképp használtan veszek, de kifogástalanul, így sokkal olcsóbban kapom meg ugyanazt a minőséget konkrétan.
2013. febr. 19. 19:48
 7/12 Dubi válasza:
Az sem elhanyagolható, hogy egy Apple terméket leejtesz, ripityára törik a kijelzője (láttam törésteszteket és ismerősöm leejtett HÓBA egy Ipadet). Én többször leejtettem már a samsung galaxy s 2 telómat, semmi baja sincs.
2013. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ha teszek rá egy tokot... ami kicsit kiemelkedik a képernyő mentén.. akkor egy normál eséstől csak nem elsz baja nem?
2013. febr. 19. 20:15
 9/12 Dubi válasza:
Szerintem de, akkor is szét fog törni. Nem konkrét kitörésre értem, az "üveg" olyannyira meg szokott repedni, hogy használhatatlan lesz a készüléked.
2013. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen. ebben hatalmas előnye van az s2 nek, mert az meg egyáltalán nem törik. viszont az androdos... és áll bonyolultabb kezelni is.
2013. febr. 19. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!