Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 telefonra...

Nokia Lumia 800 telefonra hogyan teszek zenét?

Figyelt kérdés

Már megvágtam, kevesebb, mint 1 MB, de egyáltalán azt sem tudom, hogyan tegyem fel a számítógépről telefonra! Letöltöttem a Zune-t, írja, hova húzzam a számot, de nem engedi....mp3 formátumú zene, csengőhangként szeretném beállítani....

De szeretnék több számot is csak úgy rátenni, de nem tudok....

Valaki leírná nekem lépésről lépésre, hogy hogyan kell ??????? :))


Köszönöm előre is!!!!



2013. febr. 19. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, igazán tudom, mert nekem nincs Nokia-m nem is volt soha, nekem Sony van és én úgy szoktam, hogy letöltök egy mp3-at majd csatlakoztatom a telefont a számítógéppel, és aztán felismeri a gép a telefont, (nem tudom, hogy a Nokiát felismeri-e ha nem, akkor fel kell telepíteni) és bemegyek Sajátgép> cserélhető lemez> aztán keress valami olyan mappát, hogy zene vagy music vagy valami és oda beilleszted, aztán telefonba megkeresed a zenét, viszont ha a telefonodon van internet, akkor telefonon keresztül is lehet zenét letölteni! :)
2013. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy nem akarlak megbántani, de hány éves vagy te? és ha egyáltalán ilyen alap dolgokhoz nem értesz, akkor minek neked okostelefon?!


Amúgy nekem nem volt soha Windows phone mobilom androidos, vagyok, de ha már ilyen telefonod van azt is tudnod kéne, hogy ott a Windows piactér, és ott keresel valami mp3 letöltős alkalmazást vagy valami hasonló!?

2013. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te 0% hasznos, mi a ráknak tömöd szerencsétlen fejét mindenféle hülyeséggel?


Ha meg nem volt se Nokiád(bár ez a kérdés szempontjából nem releváns), se Windows Phone telód, akkor minek hordasz össze baromságokat?

A WP-nél nincs mass storage mód, a Zune-nal lehet szinkronizálni a telót(nem tudom te mit akarsz feltelepíttetni szerencsétlennel...a telefont?), és az általam linkelt módon, vagy megvágja a zenét, és a stílust-t átírja ringtone-ra, feldobja a telóra, és máris ott lesz.

Vagy a marketplace-ről letölti a csengőhangletöltő alkalmazást, elég nagy a választék, csak nem biztos, hogy az is ott van, ami neki kéne.


És azt megkérdezhetem, hogy TE hány éves vagy, ha már ilyen alap dolgokhoz te sem értesz??...

2013. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) különösen az elsőnek :)


Igen, én is bírom amikor az ember korán lovagolnak, pl lehet egy 12 éves, aki jobban ért hozzá, mint bárki más, és lehet 40, aki még sms-t sem tud írni.


Egyébként nekem sem volt még soha windows phonom, ezért nem tudom, hogy hogyan kell kezelni, de ez nem zárja ki azt, hogy legyen. Igen, nem volt, de most kaptam egyet, és van! És meg kell tanulnom kezelni. Ennyi.

2013. febr. 20. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Zune-ban,jobb felső ficakban van a beállítások.Ott bal oldalt,szoftverbeállítások,gyűjtemény.Ott beállíthatod hogy a számítógépen lévő mappák közül melyiket szinkronizálja be magába a Zunci.Nem bonyolult,kb.olyan mint mikor egy képet töltesz fel egy profilodra,ugye megadod hogy a gépen honnan,mit rakjon fel.Tehát pl. a zenéid úgy vannak mint nekem,a zene mappában az asztalon,akkor asztal,zene mappa,ennyi.A Zune behúz mindent a mappából,és AKKOR a ZUNE-ból tudod a telefonra áthúzni.Gondolom azért nem engedte,mert egy Windows mappát akartál a zuneban lévő telefon ikonra húzni.WP7-nél ez nem okés,csak WP8 lett Zune mentes.Amúgy olyan ez,mint iPhone-nál az iTunes.Remélem segítettem.Csengőhangra meg vannak appok,ahol meg van vágva előre,meg 7.8-ra van "csengőhang szerkesztő"(a nokia kollekcióból szed le)ill. ott van a manuál mód,amit belinkeltek már.Hello.
2013. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sikerült, pár napnyi szenvedés árán, de megérte :)) R081 linkje sokat segített, és találtam egy videot a youtube-n, ami ugyanazzal az eljárással írja le. Köszönöm még egyszer!!
2013. febr. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!