Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elküldtem a mobilomat szervizb...

Elküldtem a mobilomat szervizbe. Mekkora az esélye, hogy bármit is letörölnek róla? :O

Figyelt kérdés

Van rajta kb. 20-25 játék, és nem szeretném őket elölről kezdeni. Szóval szerintetek mindent törölni fognak? Egyébként azért lett elküldve, mert a telefonom izzott a kezemben amikor kamerával skypeoltam. Amikor lemerült, már nem lehetett újra tölteni, szóval meghalt a mobil.


Samsung Galaxy SII



2013. febr. 19. 07:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy az alkalmazások nagy részét pénzért vettem. Remélem, hogy nem kell őket újra megvenni ha netán mégis törlik őket róla, vagy ha új telefont adnak.
2013. febr. 19. 07:34
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy a valószínűsége, hogy alaphelyzetbe állítva kapod vissza (mindent törölnek)
2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a baja, mit cserélnek benne.

A megvásárolt alkalmazásokat nem kell mégegyszer kifizetned, az névre szól, akár másik telefonra is felteheted majd.

2013. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
A törlès 100%. Akàrmi a baja a telónak, egy szoftverfrissìtèssel kezdenek.
2013. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem most volt szervizben a telóm, én elővigyázatosságból minden fontosabb dolgot előre lementettem memória kártyára ugyanis azt nem kérik szervizben. Általában szoftvert frissíteni mindig szoktak, tehát le lesz a telefonodról törölve minden egyes adat, de mivel androidos telód van és ha tudod a google play-es bejelentkezési adataidat, a google play tárolja mik voltak letöltve arra az accountra és újra le tudod őket szedni, tudtommal (de ez nem biztos), ha a fizetős volt, amit leszedtél nem kell érte még egyszer fizetned. :) Remélem segítettem :)
2013. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a megvett alkalmazások a Google fiókodhoz kötődnek, nem a telefonodhoz, ha megint bejelentkezel a Goggle fiókodba bármilyen telefonról, megint letöltheted őket, nem kell értük megint fizessél.

Amúgy 100% hogy factory resetet csinálnak, vagyis mindent törölnek róla

2013. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint minden játékot újra kezdhetek. :( Amúgy nekem van rá téve egy App lock alkalmazás ami biztonsági kóddal ellátja azt amire kijelölöm. Én mindenre kijelölte, azaz mindent lekódoltam. Ez nem fog gondot okozni nekik?
2013. febr. 19. 15:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Még a beállításokat is lezártam.
2013. febr. 19. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
a kódot simán kiütik egy factory reset-et
2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!