Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlani?

Milyen telefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim. Érintőképernyős. a lényeg annyi lenne hogy 30-40 körül legyen árban és nem kel nagy rendszerigényű mert csak telefonálok meg e-mail-ezek vele meg max viber. És az lenne még kikötésem hogy az akku sokáig birja (ha Edge-n megy a net akkor ne merüljön le 1 nap alatt).

2013. febr. 19. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ennyiből vehetsz egy tipo-t! Vagy ha kicsit még gyűjtesz 45K ból tudsz venni egy xPeria U-t
2013. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Tipo-t ne vegyél! Szar telefon, gyenge processzor(800mhz) szaggat, mint állat, gyenge memória(256mb) ja és azz akkuát is néztem, 1160maH ez kb. Edge-n egyáltalán nem használva, gps, wifi, bluetooth, nélkül kb. 1 nap- 2 nap.

DE! Ha valamelyik be van kapcsolva, kb. 8 órát bír ki.

folyamatos használat: 2 óra után folyamatosan használva lemerül.

Pl. Egy jó teló az: sk17i xperia mini pro

adatok: 1ghz processzor, 512mb ram, előlapi kamera, hátlapi 5mpixel kamera, vaku(erősebb,mint egy zseblámpa) még a gtaIII is szaggatás nélkül megy rajta, ÉS: kitolható qwerty billentyűzet, nagyon gyors írás.

amúgy nekem ilyen telefonom van(sk17i), csak jót tudok róla mondani, azért is ajánlom, mert írtad, hogy üzenet írásra kéne. Kb. 3-4-5 napot bír ki edgén(2G). De érdemes hozzá venni utángyártott akkut ami többet bír

2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szar telefon, gyenge processzor(800mhz) szaggat" Méghogy szaggat???!!! Volt már a kezedben. Majd akkor beszélj ilyeneket!


"gyenge memória(256mb)" 512MB van neki de ne zavarjon............


"1160maH ez kb. Edge-n egyáltalán nem használva, gps, wifi, bluetooth, nélkül kb. 1 nap- 2 nap."

Miért,szerinted más többi telefon meddig bírja folyamatosan ezeket használva?!!?


"1160maH ez kb. Edge-n egyáltalán nem használva, gps, wifi, bluetooth, nélkül kb. 1 nap- 2 nap."

Az előbb azt mondtad 1-2 nap most meg 1-2 óra,azt se tudod miket írsz?!?!


"Pl. Egy jó teló az: sk17i xperia mini pro"

Lehet hogy 1-2 éves jó volt,most is jó de már csak amúgyis használtan lehet venni...............


"Kb. 3-4-5 napot bír ki edgén(2G)"

Jaaaaa,úgy hogy nem piszkálod egész nap,hozzá sem nyúlsz persze hogy kibír 3 napot is.


Szóval ha nem értesz hozzá,és még egy értelmes mondatot se tudsz leírni tartsd meg magadnak a kis mondókádat.

Helyesírás meg NO COMMENT..............


Kérdező: Elsővel egyetértek,erre a másodikra meg ne hallgass.........

2013. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam egyet:


"DE! Ha valamelyik be van kapcsolva, kb. 8 órát bír ki.

folyamatos használat: 2 óra után folyamatosan használva lemerül."Az előbb azt mondtad 1-2 nap most meg 2 óra,azt se tudod miket írsz?!?!

2013. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-2 napot arra írtam, hogy ha csak edge-n van, de nincs wifi, vagy gps, vagy bluetooth bekapcsolva, de nincs használatban. a 8 órát pedig arra írtam, ha pl. wifi be van kapcsolva, de nincs a telefon használatban.a 2 órát pedig arra, ha folyamatos használatban van. pl. 2 órán át játszol egy játékkal, és utána lemerül.



nem tanultál szövegértést? amúgy meg igen is szaggat! használtam már tipo-t! a ram-ját pedig úgytudtam, hogy 256mb

2013. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amúgymeg lehet kapni(mediamarkt 40E)
2013. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy szidjátok a másik teloját. és a tipo sztem nem szar bátyámnak van és az ujabb 3d-s játékokat szó nélkül viszi. Xperia mini pro? volt már a kezedben rendes méretű telefon mert az ahogy a neve is mondja mini. Nem azt mondom hogy tablet kell de van egy optimális méret és a mini ebbe nem tartozik bele számomra.
2013. febr. 20. 18:12
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és wifi bluetooth meg gps minek futna ha nem használom őket alap hogy kivan lőve nekem az edge net a push e-mailshoz kell
2013. febr. 20. 18:14
 9/13 anonim válasza:
Akkor jársz a legjobban, ha semmilyen telefont nem veszel, és a pénzed vmi értelmesebb dologra fordítod, neadjisten könyvekre, színházra, vagy túrafelszerelésre... csak szétveri az agyad a sok hülye mikrohullám... nekem soncs és hihetelen jól megvagyok nélküle....
2013. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát lehet de nekem szükségem van rá utóbi évben nem volt olyan nap hogy ne kellett volna telefonálnom.
2013. febr. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!