Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs, Nokia Lumia 710...

Iphone 3gs, Nokia Lumia 710 vagy Blackberry Bold 9780?

Figyelt kérdés
a 3 készülék közül melyiket érdemes megvenni ? melyik jo még ma is?:)

2013. febr. 20. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Lumia 710, de ahelyett inkább vegyél egy WP8-asat.A 3GS már öreg, a BB9780 meg felejtős, ha nem vagy tisztában azzal, hogy mire, azaz mennyire képes, és mennyiért.
2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még az xperia u-n gondolkodtam . mert a wp7be tényleg nicns nagy jövő :( Xperia U-t ajánlod?
2013. febr. 20. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Xperia U nagyon jó!

Sokkal jobban kitudod használni mint a wpt, az annyira zárt rendszer(szerintem)

. nekem xperia U-m van.jobban tettem hogy ezt vettem.

2013. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is lumiát mondanám vagy xperia u, bár mind2 csak egy telefon...blackberry csak azért felejtős, mert ahhoz, hogy mindent ki tudj használni, bis/bes előfizetés is kell hozzá. 3GS meg használható, de tény, hogy öreg, és már ha használtan is veszel, valami problémája biztos van neki. én még adok neki másfél évet, aztán arra a sorsra jut, mint a 3G, hogy hardveres és szoftveres korlátok kezdik eltemetni.
2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A wp7.8-nak tényleg nincs sok jövője, a microsoft részéről ki is futott, mert beváltotta a hozzá fűzött reményt, kitaposta az ösvényt a wp8 előtt, és felfuttatta a rendszert.Ezért javasoltam egy olcsóbb wp8-ast, ahol már a korlátokkal sincs gond.


Az U-t csak abban az esetben vedd, ha elég az 5;5 GB tárhely, amit nem tudsz bővíteni.

2013. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kártéritésként kellett választanom. az U és a Lumia 710es közöttgondolkodtam és az U meleltt döntöttem mert nem sok program van wp-ra.
2013. febr. 20. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem sok?A jóval több, mint százezer az nem sok?A google playen úgy vagy 400k fölött, hogy több, mint a fele téma valami launcherhez, vagy lockerhez, fake wifi hacker, vagy ujjlenyomat olvasó, vagy böfögős-fingós app.De 20-at nem fogsz tudni leszedni az U-ra sem úgy, hogy meg ne telne a ram meg a tárhely, bár te tudod.

Ha az android jobban bejön, és ezt tudtad választani, akkor nyilván jól döntöttél, de hülye kifogásokat nem kell keresni.

2013. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát kiderült hogy az U-t mégsem választhatok :D király:D lumia 710et választottam. még nem jött meg de nagyon kivncsái vagyok :D amugy az alkalmazásokat ugy mondták hogy kevés van , majd kiderül :) remélem jó döntés volt :)
2013. febr. 22. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah...az appstore és a play kínálatához képest kevés...így is messze több, mint százezer alkalmazás van a marketplace-en, a legfontosabbak ugyanúgy megvannak, mint play-en.
2013. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segtiséget :)))
2013. febr. 22. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!