Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom milyen telefont...

Nem tudom milyen telefont vehetnék? Véleményetekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Egy olyan telefonra lenne szülségem, aminek jó a kamerája:) és vakuval ellátott. (min. 5 mpx) Fogjon WiFi-t és ne legyen túl törékeny. Mit ajánlanátok?:) Szívemszerint inább a Sony és Nokia modelljei közül választanék, vagye setleg BlackBerry-t. Várom véleményeteket:) 16 L

2012. nov. 10. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
milyen árban gondolkozol? Ha 50ezer akkor huawei G300, ha több akkor samsung galaxy S2, S3. :)
2012. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? A Sony Ericsson Live with walkman pont jó erre a célra, és az olcsóbb kategóriába tartozik. Persze van ütésálló wifis jó kamerás teló (Sony Xperia Go), de az már drágább is.
2012. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy 50-60 ezerig gondolkodom:) Köszönöm a véleményeket:D az xperia go mennyibe kerül?:) És Nokiák közül melyiket ajánlanátok?:)
2012. nov. 10. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
60ért van már Xperia Sola is
2012. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lumia 710-em van,áprilisban vettem.Semmi védőtokot nem használok,nincs rajta karcolás.Karcálló Gorilla Glasst kapott,valami carling vagy mi.Azt nem tudom hogy ha megrepteted a betonon,akkor mi történik,de szerintem azt egy okosteló sem komázza.Wifi erős a nokiákon,kamera olyan amilyen egy 5 mp-es kamera,használható.Windows Phone fut rajta,ami stabilabb mint az android,de nem olyan csili-vili a stílus(nekem ez tetszik)és zártabb is a rendszer kb. mint az Apple IOS-e.Villámgyors.Van hó fehérben is,legalábbis gyárilag.Szolgáltatónál meg kell kérdezni.Hogy tetszik e az élőcsempe stílus,azt neked kell eldönteni.(Most néztem úgy néz ki T-Mobile-nál van fehérben.)Ha Androidot választasz,akkor csak Sony ebben az árkategóriában.Samsungon szeret lefagyni,akadozni az Android,ebben az árfekvésben hulladékot gyárt.Ha 60ezres Android,akkor csak a Sony.
2012. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na meg a hátlap is kapott egy vékony gumiféle borítást a 710-en,ezért az sem karcolódik.
2012. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is a lumiákat ajánlom. 800-ast is lehet olcsón kapni már függetlenül is.


[link]

2012. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök ezeknek az utóbbi válaszoknak ugyanios nagyon nokia párti vagyok és jó hallani hogy megbízható modell a lumia:D
2012. nov. 11. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,ha Windows Phone 7.5-ről kérdésed van,keress engem,vagy Sajtospálinkát:)ő is nagyon otthon van benne,ő is első hullámba vette a lumiáját ahogy én.Sokan marhaságokat írnak a WP-ről,mert nem ismerik,azért ajánlom őt WP-vel kapcsolatban,ill. magamat.
2012. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire értesz a telefonokhoz? Mert ha nem nagyon akkor WP, de ha szeretsz töltögetni vagy a végletekig finomítgatni akkor Android
2012. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!