Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telepítési problémák. De...

Telepítési problémák. De miért is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Frissen rootoltam Galaxy Mini 2-met, felraktam rá a Titanium Backupot és a Root Checkert is.


A Titanium Backup-al elkezdtem csinálni Biztonsági mentést, majd látván, hogy nagyon szívja a helyet, fel is függesztettem, valamint kitöröltem a Titanium Backup mappáját.


A probléma a következő :


Megpróbáltam felrakni az FPse programot amihez jelentéktelen 10-15MB kellhet MAX.

Amikor felrakom állandóan azt írja ki, hogy "Elfogyott a szabad terület" peidg 461MB belső és 2.59GB SD kártyás helyem van. (a dolog érdekessége, hogy más alkalmazást 20-30megásakat felbír tenni, csak ezt az FPse-t nem).


Megpróbáltam már azt, hogy újra leszedem valamelyik forrásból az FPse-t de nem jött be. Mi lehet a probléma? Eddig még sose csinált ilyet.


2013. febr. 20. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!