Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packard Bell laptop. Problémák...

Packard Bell laptop. Problémák?!?!

Figyelt kérdés

Van egy Packard Bell laptopom, nevezetesen ez a modell: [link]

És annyi problémám lenne vele hogy a telepítőlemez elveszett :/ alapból Linuxot raktak rá én felraktam rá a Win7-et mert már tele voltam vírussal, majd amikor ugye bekapcsoltam és rákötöttem a entet ugye nem érzékelte sem a wifit a kábeles net azt irta hogy nemjó a modem de nagygépnél ez van és ott megy.Mondom akkor tuti hogy nincs rajta driver felmentem az Intel és a PB oldalára majd leszedtem egy chipset drivert elkezd tölteni aztán azt irja hogy: "This computer does not meet the minimum requirements for installing the software." . Szóval a PB oldalán sem volt fent olyan a letöltőközpontban hogy: F4244-HR-467HG modell hanem simán csak F én nem értettem hogy miért? :S

Mit tegyek? Vagy mit ne?



2013. jan. 15. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A.) Bízd rá egy szakemberre!

B.) Modellnév v. serial alapján is próbáld meg a gépet megkeresni a PB oldalán

C.) VEN és PID-ek alapján azonosítsd be a hardvereket és azokhoz keress drivert!

2013. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 3-as pontot kifejtenéd jobban? Kérlek?
2013. jan. 15. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Packard Bell típus megnevezését szerintem maga a gyártó sem tudja követni, próbáld inkább Serial vagy SNID szám alapján keresni a drivereket, a serial 22 karakter számok és betűk a snid pedig 11 számból áll:

[link]


[link]

2013. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eszközkezelő, eszközre jobb gomb / Tulajdonságok / Részletek fül, és a legördülőből válasszd a Hardverazonosítókat.

Az itt lévő sorokban lesz olyan, hogy VEN_ABCD illetve PID_EFGH Ezekre ha rákeresel, akkor meg kell, hogy találd a szükséges hardvert.

2013. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát hiába írtam be abba a keresőbe kidobta hogy nem található!
2013. jan. 15. 15:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem található illesztőprogram Mi a teendő?
2013. jan. 15. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy kigugliztam ez a TS sorozatba tartozik, én írnék egy levelet Packard Bell supportnak hogy világosítsanak már fel a pontos típusáról(esetleg linkeljék be a drivereket), vagy marad a driverkeresés hardver alapján mint azt már Vazeratti felvázolta.

Serial és SNID számot is próbáltad?

2013. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm Igen azzal próbáltam tulajdonképp mind a kettővel sőt egyszerre mind a kettővel is! Szóval nem tudom!
2013. jan. 15. 16:04
 9/11 A kérdező kommentje:
"PID_" -el kezdődőt nem találtam egyenlőre
2013. jan. 15. 16:56
 10/11 A kérdező kommentje:
rágúgliztem az egyik hardware-re "unknow hardware"-t írt an mondom de jó!
2013. jan. 15. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!