Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem iphone 4 vagy...

Melyiket vegyem iphone 4 vagy iphone 4s? Melyiket érdemesebb, annyira nem használnám játékra inkább internetezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, videófelvételre, de azért nem lenne rossz ha mondjuk a real racing3 menne rajta?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:43
 1/6 anonim válasza:
Ha nem a játék a fő cél, akkor vegyél inkább Nokia Lumiát, sokkal jobb az iPhone-nál.
2013. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
i4-en megy az rr3, kipróbáltam. ha sokat akarsz videózni, akkor i4ből elég 16 gigás, de i4s-ből már inkább 32 gigás kéne, ugye a 1080p-s videófelvétel jobban eszi egy kicsit a helyet. egyébként használatban semmi különbség nincs a kettő között, vagy helyesebben az i4 nem lassú. persze ha van rá keret, akkor inkább 4s-t vegyél.
2013. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:az a baj,hogy az iphone sokkal jobban tetszik mint egy lumia.

14:54

te meg vagy elégedve ez iphone 4-el?nem cserélnéd le semmire?

2013. febr. 20. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy félévente jön ki új iPhone. Nokiások meg a Nokiájukra esküdnek. Logikus, ha neked van egy iPhone 4-ed nem fogod lefikázni és lehordani...Inkább irigyled a 4S-t. ha teheted vegyél 4S-t sokkal fejlettebb hardveresen. (Apple Szakértő)
2013. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Első vagyok, volt már iPhone-om is, de nekem a Nokia sokkal szebb képeket és videókat készít, de ha nem tetszik a Nokia akkor én a 4-re szavaznék
2013. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké.köszi a válaszokat. :)
2013. febr. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!