Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltettem az Alcatel 995-ös...

Feltettem az Alcatel 995-ös telefonomra, az új ICS 4. 0.4-et, és szeretném vissza állítani, mert nagyon rossz! Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Karácsonykor vettem ezt a telefont. Nagyon szeretem(tem...:/), Az volt vele a probléma hogy nem vitte a játékokat, így hát frissítettem a FireWart, és egyből kidobta az ICS-et. Gondoltam ha már így is tök király, azzal milyen király lehet... na ja. MEGBÁNTAM! Nem működik a zseb lámpa, nagyon rossz képet, és videót csinál, akadozik, fagy, nem tölt be a mobil net, stb.... + az egész kinézete nem tetszik. Valaki segítsen hogyan kell visszaállítani? Szervizbe se állítják vissza azt olvastam :/ de ha igen akkor is gondolom pénzért! :( Tudom hogy hivatalos eljárás nincs, mindenhol azt olvastam, de sok helyen írték hogy van egy nem hivatalos. na igen, csak ezt viszont nem találom sehol. Nagyon bánom hogy feltettem, mert az egész telómat haza vágtam vele :/ szóval egy tanács ha esetleg még nem tetted fel: FEL NE TEDD! EZERSZER CSINOSABB, ÉS JOBBAN FUT RAJTA A FIREWAR 2.3.6!!!

#Alcatel #ICS #FireWar
2013. febr. 10. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az firmware, és nálam tökéletesen működik ez a telefon, az új, hivatalos androiddal.

Gond nélkül visszaállítják, amíg van rajta garancia, de személyes adataidat mentsd le róla.

2013. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi! és elnézést, csak nagyon ideges vagyok :(
2013. febr. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!