Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan távolíthatom el a port...

Hogyan távolíthatom el a port a kijelzővédő fólia alól?

Figyelt kérdés

1-2 porszem van a telefonom kijelzőfóliája szélén, ami azért elég idegesítő a buborékok miatt. Hogyan tudnám eltávolítani, mert próbáltam egy tűvel, de nem mertem nagyon, mert az karcolhatja a kijelzőt, ezenkívül még néhány porszem is belekerült.

Nem akarom nagyon elrontani, nincs valami speciális kendő, vagy valami, amivel ki lehet tisztítani?



2013. febr. 20. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Azon már csak a csere segít.
2013. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyél egy újat vagy megpróbálhatod ha a szélén van kicsit felszedni de nem valószínű hogy ragadni fog utána.nem tudom milyen telefonod van de én most rendeltem Golebo fél matt fóliát ebayen 6 db 1800 ft körül van postával.olyat is rendelhetsz mert jónak tűnik de majd ha megérkezik írok hogy milyen ha érdekel. nekem most egy gagyi vékony fólia van rajta 400 forint volt a 6 db de kissé buborékos az ilyet lehetetlen buborékmentesen feltenni de egyelőre jó mert gyárilag nem volt a készüléken. Huawei y300 telóm van.
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!