Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia N9-ről?

Mi a véleményetek a Nokia N9-ről?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De hogy röviden válaszoljak: lehet, hogy több mint egy éve jelent meg, de még mindig több benne az innováció, és a használható funkció, mint pl. az iPhone5-ben! Kár, hogy a Nokia nem hagyta meg alternatívának, mert van benne potenciál, de a pénz beszél... WP7-es széria az N9-hez képest egy hulladék, de WP8-as Nokiákban azért már van anyag, tudás, és újabb innováció!


Mire lennél konkrétan kíváncsi? Már lassan másfél éve vagyok boldog tulajdonosa egy N9-nek, szívesen válaszolok!


(Amúgy épp mostanság láttam, hogy a szegedi Nokiában a Fekete sas utcában még árulnak N9-et, ráadásul még mindig tartja az árát! Igaz, így kicsit drága ~ 130.000 ftért, de nagyon meglepődtem, mert azért lassan egy éve már kifutott termék, de az egyedisége, és a kuriózum léte nem enged az árából :)

2013. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!