Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy iPhone 4 iOS 6.1,...

Papaaaaa kérdése:

Adott egy iPhone 4 iOS 6.1, jailbreakelt, töltöttem le 5 jáátékot nCore ról gépre itunsal behuztam 3at, azok mind jók, futnak. Másik 2re viszont mindig azt írja hogy sikertelen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
És ha letöltöttem így egy játékot (nCoreról) és kijön rá update (kiírja az appstore) frissíthetem? Mármint nem lesz semmi hogy pl fizessek vagyy valami hasonló?

#iPhone #nCore #jailnreak
2013. febr. 20. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod , hogy amit letöltöttél az jó is. Senki nem mondta reklomálj a feltöltőnél. És nem ajánlott frissíteni.
2013. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz. és mi történhet ha mégis frisssítem?
2013. febr. 20. 18:55
 3/7 Dano2fly válasza:
Egyszerű: NE ITUNSAL TELEPÍTSD! Ha engedi akk ott valmi kamu van... Szedd le Cydia-ból az Installous 4-et (add hozzá a cydia.crackolo.us-t asszem így van) És Ifunbox segítségével add az Installous-hoz és kapd fel. Am ha frissíteni akarod azt írja, hogy meg kell venned, nincs semmi én már próbáltam, csak le "OK"-ozod és kész. Ha érdekel még vmi privit írj.
2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aza kár hogy az installous megszünt :/
2013. febr. 26. 16:29
 5/7 Dano2fly válasza:
NEEEEEEEEEEEEE! Ezt ne tudtam! És az apptrackr.cd is! NEEEEEEEEE! Most mi lesz? Még szerencse, hogy eladtam az Iphone-om!
2013. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még ipa telepítésére jó az installous... És nem lehet appstoreból frissíteni, de máshonnan az újabb verzió letöltésével lehet frissíteni, megmaradnak az appok adatai
2013. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valaki esetleg tudja hogy mi lehet a baj Springtomize 2 felrakásával? azt irja: "A kért változtatások nem alkalmazhatóak, mert további függőségek, vagy csomag ütközések vannak."
2013. ápr. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!