Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek, melyiket...

Mi a véleményetek, melyiket érdemes venni, Nokia Lumia 820-at vagy Iphone-t (4s vagy 5)?

Figyelt kérdés

Minőség, ár/érték arány ...

Tudom, hogy nem teljesen egy kategóriában vannak (árban biztos nem), de ezek tetszenek. Jelenleg N C7 van.



2013. febr. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

teljesen mas kaliber...

az ios egy zart rendszer,a windowsos telefon meg gyerekcipoben jar meg,fagy,borul...

az alma jobban tartja az arat,ha kesobb eladnad,a nokia gyorsabban vesziti az erteket...

2013. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iPhone 5 árán kapsz Nokia Lumia 920-at bőven. Én azt vennék.
2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én iPhone 5 -öt vennék.
2013. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a wp fagy, borul meg ilyen hasonló baromságokat nem kell elhinni.

Barátnőmnek lassan 1 éve van wp-s telefonja ráadásul nem gyári rendszer van rajta és sosem fagyott még le. Tehát ez hülyeség, hogy instabil lenne meg fagyna. Semmi szoftveres vagy hardveres gondja nincs.


Viszont a SW ellátottság elég gyér hozzá.


Sok olyan program ami iOSen vagy droidon alap az nincs meg hozzá. Meg ami van, mint alternatíva az közel sem olyan jó minőségű.


Nálam ez a SW ellátottság a legnagyobb hátrány a másik két platformmal szemben. Márpedig egy okostelefonnál ha sok dologra akarod használni akkor alap lenne a normális és jó minőségű SW.

2013. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Lumia 920-at nem szeretnék, mert az már méretben túl nagy, és nekem a kamera sem a legfontosabb szempont (ami 920-nak állítólag nagyon jó).

Ha Iphone mellett döntenék, megéri azzal spórolni, hogy nem 5-öst, hanem 4s-t?

2013. febr. 21. 10:20
 6/6 anonim válasza:
A Windows Phone akadásmentes,nem fagy.Mindenképp a Lumia 820.Az Iphone parasztvakítás!
2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!