Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes elcserélni egy Nokia...

Tibiko kérdése:

Érdemes elcserélni egy Nokia Lumia 800-at egy Sony XPeria U-ra? Nem jön be a WP. Jó választás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
A nokiától biztos jobb. Ami nem tetszik benne,hogy nem lehet bőviteni.
2013. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

U-ra semmiképp, inkább P-re!

Bár a Samutól az Advance sem rossz választás, és kb. egy árban mozognak!

2013. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én maradnék a lumiánál. Szerintem elég erős telefon, olyan téren, hogy én már elég sokszor leejtettem és semmo baja. Van pár ilyan nagy xperiás haverom és volt már, hogx egyszer leejtette olyan 30-40 centiről és berepedt elég dúrván a kijelzője, de ha ez neked nem lényeg csak az, hogy minél jobb vackokkal legyen telerakva akkor cseréld
2013. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Otek ***** válasza:
Én sem cserélném le, jók a hardveres tapasztalataim vele, masszív készülék. Ha még nincs rajta a 7.8-as sw, akkor tetesd fel, az néhány dologban segíthet (pl. fájl transfer). Ha tudsz várni még egy kicsit, jön a Lumia 620 hamarosan, már WP8-al. Ez ég és föld....és jó lesz az induló ára is.
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!