Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudnak felhívni engem. Miért?

Nem tudnak felhívni engem. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem használtan egy Samsung Omnia 2-őt. Elő fizus vagyok-én tudok hívni rendesen -bár néha azt is nehezen-viszont engem egyáltalán nem tudnak felhívni,még az SMS-ek sem jönnek meg.Miért csinálja ezt a telefonom?

2013. febr. 21. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Először csinálj egy teljes gyári visszaállítást, használt telónál ez az első, amit érdemes, főleg régi, vacak winmo-s telóknál.


[link]

2013. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,most meg alig akar bekapcsolni,már másodjára indítja újra magát a készülék.
2013. febr. 21. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedd le a hátlapot, ha jól emlékszem az SD kártya, vagy a sim kártya helye mellett van egy kis lyuk, valahol a kamera környékén.PDA-s reset gomb, nyomd be valami ceruzával.

Ha van benne SD kártya, akkor a resetig szedd ki.

2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sikerült.Egy két dolog jobban működik majd a hívást is megnézem hátha jó lett.Köszi a segítséget.
2013. febr. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!