Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen telefonja van az mit gondol róla? Most akarom eladni/elcserélni iphone 4s-em rá. Ismerősömnek van egy ilyen telefonja de azt mondja, hogy laggol a telefon meg ehhez hasonló dolgok.

LG Optimus 4X HD-ra is gondoltam.


2013. febr. 21. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal komolyabb teló mint az iphone 4 :) megérné.
2013. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Android be is fog néha néha laggolni de ez természetes. Még mielőtt lepontoznátok teljesen pártatlan vagyok, Android-os telóm van de ettől még nem fogom azt védeni. Szóval sokan mondják, hogy az Android laggol, meg minden. Ez nem teljesen igaz, ritka az akadás de ez inkább attól függ, hogy milyen a telefon illetve ami még ennél is fontosabb, hogy hogyan van optimalizálva az adott hardverre. Az iOS és az Android multitasking felépítése között is hatalmas különbség van: az iOS ha te hozzáérsz a képernyőhöz akkor a hardver egész erejét arra használja, hogy végrehajtsa azt amit épp csinálsz. Az Android a feladatok között egyenlően osztja el ezt az erőt mindenki kap x%-ot, multitasking rendszer révén nem igazán teheti meg azt amit az iOS. Ilyenkor fordulhat elő, hogy az illető 15 alkalmazást futtat, és ha csak megnyomja a home gombot az olyan mintha a gépen tálcára rakod a programot: attól még fut, használja a hardvert. Az iOS olyankor szünetelteti az alkalmazást. De itt jön képbe a 4.1-es Android hatalmas újítása: a Project Butter. A Project Butter arra szolgál, hogy a kijelzőn megjelenő dolgok 60FPS-el menjenek (60 képkocka/s) illetve egy triple buffer funkció is van benne ami amit gy tudnék a leginkább jellemezni, mint YouTube-on amikor nézel egy videót ugye az előre betöltődik. Nos a rendszer is megpróbálja kitalálni mi lesz a következő lépésed és előre elkezdi betölteni. 4.1 azaz JellyBean óta nem igazán vannak akadások, sőt én már 2.3.7 óta alig láttam. De mondom nagyon fontos, hogy hogyan van optimalizálva a rendszer, nagyon jó példa erre a Galaxy Gio és az Xperia Tipo. Gio rendszeresen akad, Tipo-t még nem láttam megakadni pedig a hardverük nagyrészt megegyezik. Egyáltalán nem rossz telefonok amiken Android fut, sőt... És ugye ott van a hatalmas szabadság előnye is :)

Az általad írt két telefon közül inkább az SGS3 de én a helyedben megvárnám a HTC One-t meg az Xperia Z-t.

2013. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Épp tegnap akartam ustream-on nézni a playstation 4 bejelentést.Wifin keresztül az ustream alkalmazással barátom elindult 2 mp-ig aztán semmi!Több csatornát is próbáltam,telefonújrainditás stb.és ugyanolyan ratyi volt.Ha ez a csúcsmodell akkor inkább megválok tőle!(S3)A menü lassú.Van egy 1 magos Lumia 800 WP-s telóm is.Van viszonyitási alapom.Az 1 maggal az alkalmazások is gyorsabban elindulnak.Az tény,hogy rengeteg funkció meg minden másban jobb az S3.De ilyen,hogy lassú menü!4 magról beszélünk,1GB RAM.Szóval ilyen tekintetben csalódás számomra.Csak a 4.2-es frissitésben bizok,hogy jobb lesz.


Van egy facebookos Samsung játék app amit nem jeleniti meg egy böngésző sem Androidon.Kérdezem,miért nem?facebook app sokszor nem frissit be,ha be is frissit akkor 1 perc vagy több.Van rendes mobilnet,térerő stb.


Összességében elégedett vagyok az S3-al.De ezek az apró dolgoktól a falra tudok mászni.

2013. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosításokat, rég volt a kezembe Androidos telefon, iPhone-om van pár hónapja.
2013. febr. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!