Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kajak gáz vagyok mert...

Most kajak gáz vagyok mert Samsung Galaxy S2-m van?

Figyelt kérdés
itt az oldalon ovlastam, hogy már tök lejárt ez a teló... igaz másfél éves de én teljesen megvagyok elégedve vele. ,eg itt gyakorin olvastam, hogy mások mennyire leszólják... most komolyan ilyen rossz telefon ez?
2013. febr. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Másnak még ilyen sincs.Amúgy egyáltalán nem gáz, az már hamarébb, hogy ennyiért veszel egy ilyet, miközben sokkal jobbak vannak nála ugyanolyan, vagy akár olcsóbb árban.
2013. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem még mindig menő teló
2013. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem x8-am van,és a maga idejében nagyon jo volt ennyi penzert.

elég sok oltást kaptam vele,de ki nem szarja le...

mindenki a sajat penztarcajaban gazdalkodjon:)

2013. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja,a kedvencem, baratom iphone4-e. hogy jaj mar van ujabb modell...és? eleg nagy osszeg, es mindig ujabb ujabb modellek jonnek be
2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az S2 még mindig nagyon jó telónak számít .
2013. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amikor én vettem ez számitott a legjobbnak a telefon piacon. bár az iphone 4 fanoknak más a véleménye.
2013. febr. 21. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
az iphone 4 sehun sincs a galaxy s2-höz. az iphone 5 ha!(hangsúlyozom ha) jobb hardverileg, mint az s2
2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A s2 még a mai telók 90%át agyonveri. Jó telefonod van ne aggódj.
2013. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem azt szokta írni, hogy gáz az, akinek SGS2-je van, hanem amikor kérdezik az emberek, hogy milyen telefont vegyenek, akkor írják, hogy az SGS2 már régi telefon, annál millió jobb van. Tehát semmi baj vele, csak hülyeség lenne 2013-ban egy lassan 2 éves telefont venni.


#7


Azért hülyeségeket ne beszéljünk, az 5 természetesen erősebb az SGS2-nél, kb iPhone 4S-sel volt egy kategória az SGS2 hardvere.


#8


A ma megjelenő telefonok 0%-át veri agyon. Az más kérdés, hogy a ma forgalomban lévő vagy hogy az emberek 90%-nak még gyengébb telefonja van, de azok nem is mai telefonok.

2013. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!