Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7 készülékemet megérné...

Asdafjnasfjn kérdése:

Nokia C7 készülékemet megérné Samsung Galaxy Ace-re cserélni?

Figyelt kérdés
lenne egy ismerősöm aki elcserélné és nemtudom :/ android párti vagyok egyébként csak az árkülönbséget ill az értéket nemtudom..

2013. febr. 21. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy mindkét telefon már elavult.
2013. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, de ezen kettő közül melyik a jobb?
2013. febr. 21. 16:23
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Mindkettő rossz, de szerintem cseréld el, nekem volt C7, és szar fixfókuszos kamerája van. Igaz hogy az ace is gyenge, de legalább nagyobb választék van alkalmazásokból.
2013. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Itt egy összehasonlítás: [link]

Én nem cserélném el, már csak a minőségi fém(C7) vs olcsó műanyag(Ace) készülékház miatt is, de C7 mellett szól még az ingyen GPS navigáció, HD videó felbontás, jobb kijelző, nagyobb belső tárhely, NFC, TV kimenet, FM transzmitter, második kamera videóhíváshoz, aktív zajszűrés stb.

2013. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, meg mutogathattok internetes oldalakat, fél évig szenvedtem egy C7-tel és egy rakás szar. Nincsenek rá programok, a kijelző fényerejét nem te szabod meg, halk fülhallgatón mint az állat. Az legyen szíves itt pontozgatni, aki használt már ilyen szart. A fényképező meg hiába HD-s ha nincs benne fókus olyan mosott videókat meg képeket csinál, hogy hihetetlen.
2013. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Ingyen GPS egy hulladék, használhatatlan, NFC-t semmire nem használod, rendes TV kimenet nincs, csak olyan amit a többi telefonhoz is vehetsz, beszélgetés közben halk szar ( hívásszűrés), fagy, lassú, szar hardver ellenére merül, és a kijelző lilásan beég. Ez elég indok nem?
2013. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezek függvényében nullázzatok le. Ne az alapján amit a gsm arénán, s egyéb összehasonlító oldalakon látsz.
2013. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

Az enyémnél egyik említett probléma sem jelentkezik.

A felsorolt gondok száma alapján szerintem sikerült kifogni egy hibás darabot.

2013. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Olvass utána. Hibás az egész konstrukció.
2013. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kamera mechanikusan szar (EDOF), kijelző első generációs AMOLED, hamar beég, fényerőt hiába húzod fel, a fényérzékelő szabadon állítgatja. NFC-t semmire nem használod, ezek nem hibás darabtól függő dolgok.
2013. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!