Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Gondolkodok azon,hogy melyik telefont vegyem meg.Úgy kerestem,hogy fontos:

-A processzor(armv7,1 ghz minimum)

-Az ár(maximum 70 ezerig veszek telefont,a többi olyan,hogy pótolhatatlan,ha eltűnik,vagy eltörik)

-A külső

-A kamera(minimum 5 megapixel)

-Megtetszett a Sony,ezért úgy döntöttem,hogy csak olyat fogok venni

-plusz pont,hogy ha vízálló

-3.5 és 4.2 inch között legyen(a játékok miatt)


Eddig a Sony Xperia J,Go és a Sony Ericsson Xperia Arc S tetszett.


Alkalmazásokra,játékokra(pl.Minecraft,temple run) és fotózásra használnám,de eléggé lehetséges,hogy vizes lesz,illetve vizes kézzel nyúlok majd hozzá.


A Sony Xperia J a külseje,a képernyője,és az akkuja;

A Sony Xperia Go a processzora és a strapabírósága;

A Sony Ericsson Xperia Arc S pedig a külseje,processzora,és a kamerája tetszett,bár szerintem már ez is túl nagy.

Az Xperia J-ben az is jó,hogy van előlapi kamera,és lehetséges,hogy ezt is fogom használni.


Nagy dilemmába kötöttem.Melyik az érdemesebb az elvárásaimnak?(Leginkább a fenti telefonok tulajainak véleményei érdekelnek,de ha van róluk tapasztalatod,az is megteszi)



#Xperia arc #Sony #Sony Xperia Go #Sony Xperia J #ákámálá goó #franciapirítós
2013. febr. 22. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet nem soroltál fel márpedig az a Sony xperia Sola, szerintem ebben a kategóriában röhögve lever minden telefont, és megfelel az elvárásaidnak.:)
2013. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Na akkor. A -t semmiképpen nem ajánlom az egyetlen (szerintem) jó tulajdonsága hogy veszett jól néz ki.Ha ezt az árkategóriát nézed akkor inkább Sony Xperia Sola (bár nincs előlapi kamerája) , Go erről kevésbé tudok nyilatkozni jókat hallottam róla ha fontos a strapabíróság akkor ebben az árban ez a legjobb, Arc s,Ismerősömnek ilyen van és Hát... nem a legjobb... annyi biztos hogy nagyon jó benne a nagy kijelző jól is néz ki de hardverben a mostani játékokhoz elég gyengécske . 70 ezerig pedig Sony xperia P.Mindenben jobb az előbbieknél kivéve a strapabíróságot. szerintem nagyon megéri én ilyet akartam venni csak sajnáltam rá a pénzt :D:D(Egy Sony Xperia Sola tulajdonos)
2013. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sony xperia p
2013. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A P-n és az Un is gondolkodtam,de nekem nem tetszik a külseje(tégla formára emlékeztet engem);A Sola szerintem a listámba fog kerülni,ha ilyen sok jót hallok róla;Olyan alkalmazásokat/játékokat töltenék le,ami a Tipo-n laggal,vagy anélkül elindul,szóval a J szerintem nem annyira rossz(A Tipo-t és Miro-t azért nem választom,mert 800 mhz-es a processzora,nem pedig 1 ghz-es,ár/értékben max. a Tipo,de annak csak 3 megapixeles kamerája van vaku nélkül,a Miro túl drága+800 mhz/a Tipoval együtt/);nem gondoltam,hogy az 1,4 Ghz-es processzor gyenge,de hát ha van tapasztalatotok,akkor ok.Szóval az Arc S-t felcseréli a Sola,a P pedig kérdéses.


Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 22. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

J-t semmiképp se vegyél. Nagyon nem éri meg az árát.

És ennyiért a legjobb az Xperia P, de ha nem tetszik, akkor vegyél Sola-t, az az általad felsoroltak közül a legjobb.

2013. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rudidundi ***** válasza:

Ha van még + 10000 akkor Xperia s vagy SL

Egy Sony Xperia SL tulajdonos

2013. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy van olyan homorított hátlapú androidos telefon,ami kb.annyiba kerül,mint az xperia j?
2013. márc. 1. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Van,a Sony Xperia E, bár a J jobban megéri szerintem. J: Nagyobb képernyő, szebb kijelző, LED vaku, több beszélgetési idő, 5 MP-es kamera, előlapi (0,3 nem nagyon jó, de van) kamera. Minusz, hogy régebbi, és 9000 Ft-tal több. Összegezve az E, és a J közül a J a jobb, de az E is hajlítva van.
2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!