Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 fog még...

Samsung galaxy s3 fog még olcsóbb lenni?

Figyelt kérdés
Érdemes e még megvenni? A T nél 98.000 Előfizetésesen
2013. febr. 23. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, LESZ még olcsóbb.
2013. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

itt nézhetsz egy árdiagrammot csak le kell görgetni.

[link]


simán fog még zuhanni az ára főleg hogy nemsokára megérkezik a samsungnak a full hd telója is.

megjelenik az új ami ezt szénné alázza aztán ennek le is megy az ára szépen.

2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De érdemes még ilyet venni?

2013. febr. 23. 17:32
 4/9 dirtboy ***** válasza:

miért ne lenne érdemes,attól még hogy jön ki ettől jobb attól még ez ugyan úgy jó lesz.

azt kell figyelembe venni hogy te mire fogod használni,ha ez kielégíti az igényeidet akkor simán jó,csak azért ne vegyél 40-50ezerrel drágábbat mert az most jött ki és kicsit jobbak a hardverek.

s3ason már túl sokat nem lehet javítani olyan téren ami ténylegesen kihasználható nem csak számok.

a gyártóknak igazából már nem a processzor magok számára meg stb re kéne rá repülni hanem az aksikra.

bár ez amúgy is előre megtervezett lépés náluk hogy nem raknak nagyobb aksit bele.

simán tehetnének de még arra várni kell hogy ők bevezessék az erősebb aksik használatát.


ha mostanában tervezed a vétet akkor érdemes megvárni hogy kijöjjön az új csúcsmodell,akkor esik majd az ára biztosan az s3nak.

nem sokára kijönnek a gyártók új csúcsmodelljeit,a sony már ki is hozta már kapható az xperia z.

2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kb én is így gondoltam, és az lg optimus 4x? Lényegében ugyan az mint az s3 csak olcsóbb, vagy mégsem?
2013. febr. 23. 20:16
 6/9 dirtboy ***** válasza:

kb 1 szint igen de azért vannak eltérések.

más a GPU,CPU,kijelző stb

összességében ennek ellenére kb ugyan azt a tudást kapod nincs nagy különbség.

2013. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, csak az a baj, hogy az LG re ritkábban jelennek meg frissítések, de viszont az lg jobban tetszik..:D
2013. febr. 23. 22:23
 8/9 dirtboy ***** válasza:

én meg sony párti vagyok,azok tetszenek leginkább kívülről is meg belülről is.

neked kell eldöntened hogy melyik lesz számodra a jobb,ezt én már nem tudom megmondani.

az s3 és az optimus 4x sem egy gyenge teló,nem igen lesz vele szerintem olyan gondod hogy kevés lesz a tudása,max a készenléti idejük.

2013. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, csak az LG-t nem lehet kapni elfizetésesen a Tnél. :S Gsm boltból meg nem szívesen vásárolnék, így lehet hogy az S3 marad.
2013. febr. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!