Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan "turbózhatnám fel" az...

Hogyan "turbózhatnám fel" az SE Xperia X8-asom?

Figyelt kérdés
Már rootoltam, custom kernel van rajta, GingerDX v30 op. rendszer, SD-kártya particionálva, alkalmazások rajta. Viszont érdekelne, hogy van-e még valami, amivel jobbá tehetném, mert hát azért még így van rajta mit.

2013. febr. 23. 19:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
ragassz rá matricákat!!!!!!!!! !!!!!!!
2013. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakhatsz rá Google Now-ot (bár ahhoz ICS kell, GingerDX meg nevéből adódóan Gingerbread), ha "gyorsítani" akarod akkor Seeder, egyeseknek lényeges javulást hozott, másoknak semmi eredmény, esetleg a RAM-ot növelheted (pontosabban Swap partíció, nem teljesen ugyanaz, de gyakorlatilag mondhatni olyan, mintha nagyobb lenne a RAM, de az SD kártya élettartamát megrövidíti), hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csanyoszro123


[irónia]Hihihi! Ez jó volt! [/irónia]

Amúgy ha érdekel, már van rajta hátul a tok alatt egy mintás papírlap :P

2013. febr. 23. 20:46
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Hát, GoogleNow volt rajta az MiniCM10-zel vagy 9-cel, már nem tudom, de nem működött a hangfelismerés és amúgy is csak angolul tud. Erről a Seeder-ről viszont még nem is hallottam, köszi. :)

2013. febr. 23. 20:48
 5/11 bamboochatheone ***** válasza:
A Seeder 2.0-át rakd fel! Nekem nagyon bejött! Plusz RAM Manager, Memory Booster, SetCPU, BrightDay, ezek is jó progik.
2013. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A maxot kihoztad a szerkezetből, javaslom eggyel nagyobb kategóriába lépést, én is most arra gyúrok.
2013. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként #6-nak igaza van, egy gyenge telefonon igazából sokat nem lehet segíteni. Persze van rá pár program, amitől jobb lesz, mint volt, de ha valami gyenge, öreg azzal már nem tudsz mit csinálni.
2013. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7


Tudom. De nem véletlenül akarom "húzni" a telefont, nem pedig újat venni. Nincs rá pénzem. Egyáltalán...

És amúgy is csak három éves, nem azért vettem (ráadásul még csak másfél éve), hogy aztán lecseréljem. Nem engedhetem meg magamnak.

2013. febr. 24. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Amúgy miben nem elég a telefon? Telefonálni, sms-ezni lehet rajta, netezni mobilnettel és wifivel is lehet, opera mobillal tűrhető a sebesség is. Navigáció(iGO primo) megy rajt.

Akksi üzemidelye odaveri a mostani telefonokat, kis kijelzőhöz és teljesítményhez 1200mAh szerintem jó, mostaniakba se raknak nagyobbat a 2x ekkora kijelzőhöz.

Kamerája sz*r, de ezzel együtt lehet élni, meg van fényképezőgép is a világon, egy telefon akkor sem fog olyan képet csinálni 12 MP-vel, mint bármelyik fényképezőgép 4 MP-vel. Lehet gyilkolni is úgymond, mert egy leeséstől nem fog szarrá menni, mint újabb társai.

Zenéthallgatni lehet rajt.

Egy dologról nem volt szó, a játékokról, de egy 3 éves PC, laptop sem fogja futtatni a legújabb játékokat, a telefon is öregedik, ahogy minden.

Én sem vagyok pénzes, de tervezek egy Xperia active-ot, és nem azért mert olyan hú de erős, hanem azért, mert nem féltégla, és nem lesz baja egy kis víztől meg eséstől.

De az x8-at meghagyom, GPS-nek jólesz, esetleg ha jobban beleásom magam géphez is jó lesz GPS vevőnek, ez autóba pl. nem rossz(laptophoz).

2013. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Játszani nem is akarok rajta, mivel tudom, hogy nem fog menni. Meg nem is arra van. De annyira kevés ez a RAM, hogy gyakran kifagy, nagyon lassan tölt be a kezdőképernyő, és az alkalmazásokat is lassan nyitja meg. Van, hogy fél percet kell várni, mire a gombnyomás után megindítja a hívást.


Lehet telhetetlenségnek tűnik a kérdés, de ezek a problémát idegesítőek, és ezeket szeretném kiküszöbölni. És szeretném belőle kihozni a maximumot, már miért ne? De nem hozhatom ki belőle, ha nem tudom mi az....

2013. febr. 24. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!