Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Samsung Galaxy s3 mini vagy Samsung galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
S3minit nem ismerem,de az s advance-tol menekulj , sorra fosnak be,tele vannak vele a szervizek !
2013. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed?S Advance elég megbízható telefon,és gyorsabb mint az S3 mini
2013. febr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se vedd, mert mind a kettő egy túlárazott vacak.

Az S advance árán ott van az Xperia P, ami minden téren jobb jála, és az s3 mini-nél is jobb, az s3 mini árán meg már egy Xperia S is van, és az meg már fényévekkel jobb mindkettőnél.

2013. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az S advance az t-mobilnál 54 000 ft,és valaki nem tudja hogy erre mikor jön ki a jelly bean??
2013. febr. 24. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:

S advance telefonok nem fosnak be,egy nagyon jó telefon,meg kell nézni a ph fórumon hogy hány embernek halt meg...

kb 1000ből 1nek,az is a felhasználó hibája volt...

2013. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
46%
S Advance. nem fosnak be. ha igen az a felhasznalo hibajabol tortenhet, nem szeria hibabol. es sokan ezzel foglalkozunk. ;)
2013. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem fél éve van Advance telefonom, jelenleg JB-el, és nincs olyan telefon most a piacon ami ár-érték arányban jobb lenne.

Egyáltalán nem rossz konstrukció, még ha valaki ezt is állítja. Semmi olyan hibája nincs amivel ne lehetne együtt élni. A S3 mini az tényleg egy túlárazott telefon, abszolút nem éri meg, csak annak akinek a név a fontos.

2013. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
68%
Samsung galaxy s advance tulaj vagyok már lassan fél éve, soha semmi probléma nem volt a telóval. ami volt is azt én idéztem elő tehát bátran mondhatom, hogy az első válaszoló buta mint a kő
2013. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy látom itt mindenki az Advance Mobilarénás fórumáról jött, én is, teljesen meg vagyok elégedve vele. Az imádott Xperia P-nek is sok hátulütője van.
2013. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ráadásul az Xperia P kb egy 20assal többe fáj mint az Advance, Babmusz valszeg jutalékot kap minden eladott P után ezért hangoztatja hogy az mennyire karaj.. :) Az egyébként de árban veri az Advance..
2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!