Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi a véleményetek a...

Klayura kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Sony Xperia U készülékről? Vannak hibái? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék vásárolni, de nem akarok zsákbamacskát venni.

2013. febr. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon jó telefon én is ilyet készülök venni max annyi a hibája hogy nem bővíthető a memóriája de nálam ez nem hátrány



különben kategóriájában a legjobb

2013. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

nem tudom nézted e már de itt van jó pár vélemény


[link]


én személy szerint az U-t nem ajánlanám,nem sokkal olcsóbb mint a P de a P sokkal jobb.

2013. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre nem tetszett, de mégis ezt vettem, majd beleszerettem..:-)


Negatívumok a csupa pozítívum mellett:

- Rövid 1-1,5 napos üzemidő. (ez szinte mindegyik androidos telefonra elmondható

- Összesen 5,5 GB nem bővíthető szabadon felhasználható tárhelye van. (nekem elég)

- Touch padhoz nem tapad ez a gumi-műanyag keverék hátlap. Ennyi, egyébként 6. hónapja imádom!

2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

dirtboy:

Azért választom az U-t mert a P nekem túl bumszli, én a kisebb telefonokat részesítem előnyben.

2013. márc. 3. 10:01
 5/5 dirtboy ***** válasza:
okés,a lényeg hogy neked tetsszen
2013. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!