Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik az új...

Miért nem csatlakozik az új telefonom a wifinkhez?

Figyelt kérdés
hiába irom be a helyes jelszót enm akar csatlakozni.Kérlek segítsetek.Mindenképp zöld megy. :) Alcatel ot-991-es a telefon .......

2013. febr. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
sok oka lehet pl: messze vagy... töröld a wifi felismerést és kezd újra... mert hát gondolom már ismeri a telefon a wifidet tartsad az ujjad hosszan rajta és töröld vagyis arra nyomjál h elfelejtés aztán próbáld újra aztán próbálhatod még azt is h ki be kapcsolod a routert & modemet aztán kereshetnél másik wifit arra kapcsolódik e ha ezek közül egyik sem akkor vidd vissza vagy próbáld meg frissíteni a droidod hátha van egy új rá
2013. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de bármit próbálok mindig csak hitelesíti és hitelesíti közbe a laptopon meg mindig jó és nem a telefonnal van a gond mert barátnőm telefonja sem tudott csatlakozni.....................:/ kérdek segítsetek !!
2013. febr. 27. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
oké akkor a droiddal van a gond nekem csinálta ezt az alkatel ot 995 öm egyszerűen vagy nem csatlaozott vagy csatlakozott és letiltotta a routert és akkor még laptoppal sem tudtam netezni router ki-be és jó lett de ha újra a telóval a ismét csinálta szóval frissíts soft-ot tán akkor jó lesz nekem az bevált utána tudtam netezni rajta hiba nélkül és még most is jó...
2013. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt azért hozzá tenném hogy a alkatelen is meg a samsungomon is 2.3 as volt a droid sams-al gondom nem volt. szóval csak még ezt akartam. frissítés után okés lett az alk
2013. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkiek köszönöm :) Igy már sikerült :DD
2013. febr. 28. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
: ) király örülök neki de az a mindenki csak én voltam egyedül XD
2013. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor, bocsánat korrigálok: Köszönöm csak is egyedül neked ! :D
2013. márc. 3. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2013. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!