Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a gagyifon+...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Szerintetek megéri a gagyifon+iPod kombináció?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem kell a buszon is internet, akkor szerintem igen. A másodlagos telefonom egy Nokia 6030, és iPod touch-csal (4. gen) rohangálok mindenhova. Elég jól kiegészítik egymást, és mivel a touchot csak zenehallgatásra használom, meg wifis netre, 4-5 napig kihúzza. A nokiámat hetente töltöm csak - nem kell az egész cuccot minden nap tölteni.

Cserébe van egy iPodom, ami mindent tud, mint az iPhone, kivéve a telefonálást és a 3G-t, és egy telefonom, ami nem tud lemerülni.

2013. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem éri meg. Minek 2 kütyü ha egy is elég.
2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ipod-al nem lehet telefonálni. viszont netezésre elég masszív.
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
régen én is gondolkoztam ilyenen, de elvetettem mert egy telefonra is nehezen tudok vigyázni meg macerás ennyi dolgot magammal cipelni viszont több ismerősöm is van aki ilyen kombot használ és nekik meg bejön :) szóval ha nem vagy annyira szétszórt mint én és nem hagynád el őket akkor jó lehet :) mondjuk én személy szerint inkább egy iPad-et vennék, mert a netezés sokkal jobb rajta meg a játékok is, a hátrány csak hogy drágább meg ugye nagyobb így macerásabb cipelni. remélem segítettem
2013. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! A másik kérdésem az lenne hogy megéri-e gyűjtögetni az 5. generációs iPodra vagy jó a 4. is?
2013. febr. 24. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
5. sokkal jobban megéri, erősebb kamera, vaku, erősebb hardver,nagyobb kijelző, nagyobb felbontás
2013. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és azt a +20-25ezret is megéri?
2013. febr. 24. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleve maga az ipod nem éri meg. Egy jobb okosteló többet tud.
2013. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemhiába drágább az 5.g ipod mint a 4es.
2013. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha azt nézed akkor az 5 az min. 32Gb-os, 4-ből pedig az olcsóbb 16GB. szóval így csak 13ezer a különbség. amúgy nekem tetszenek, főleg mert színesek, a 4-ből meg csak fekete meg fehér van ugye és annak a hátulja is ilyen fényes valami (bocsi nem tudom miből van pontosan, de nem is az a lényeg) ami viszont ha nem tokban tartod nagyon hamar karcos lesz. az újaknál talán nem ennyire feltűnő
2013. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!