Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy olcsóbb de megbízható okostelefont mondjuk úgy 45 ezer forintig. Eddig a Galaxy Ace a nyerő. Tudtok jobbat, vagy megbízhatóbbat? Nokiát nem veszek, olyanom volt most de nem jött be.


Köszönöm szépen a tippet :)



2013. febr. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ace-t ne vegyél.Sony Xperia U.
2013. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Sony Xperia Tipo-t és marad egy kis pénzed is
2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az Sony xperia u.De a galaxy ace is jó nekem is oljanvan.
2013. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az xperia egy gondom van vele: 4gb memória, semmi bővíthetőség. Világ életemben max. 2gb-tal szenvedtem mert a telefonjaim nem bírták el a nagyobb kártyát, és úgy érzem egy okos telefonnál a 4gb elég kevés :S Pedig nagyon tetszene.
2013. febr. 25. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában 5,5 gb.

Viszont ace-t semmiképp se vegyél. Sokkal olcsóbban fényévekkel jobb az Xperia Tipo, ugyan annyiért meg az Xperia U veri. Mellesleg az U a Tipo-t is fényévekkel veri.

Viszont ha nem elég az U 5,5 gb-ja, akkor egy kicsit drágábban (50000) vegyél Xperia Sola-t. Az ugyan olyan, mint az U, csak bővíthető.

2013. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!