Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyek?

Melyik telefont vegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok egyszerűen nem tudok dönteni hogy melyik telefont vegyem. Sony Xperia Ion vagy Samsung Galaxy s3 ???? A szívem nagyon a sony felé húz mert nekem a sony a minőséget jelenti de annyi jót hallok a s3 képességeiről hogy egyszerűen nem tudom... Azt mondják hogy a s3 super amoled képernyője nagyon szép de nagyon gyorsan merül az ionak pedig Kapacitív TFT képernyője van erről nem hallottam jót se rosszat . Szóval esetleg ha valaki tudna segíteni azt megköszönném !! ja és majdnem elfelejtettem melyikkel lehet jobban este felvenni videót vagy képet csinálni ? NA :) előre is köszönöm a válaszokat !

2013. febr. 19. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
hiába a differencia a két akksi képessége közt mindkettő ugyanúgy merül. nékem egy módfelett jó xperia s-em van és döbbenetes ereje van. bár 1 napnál tovább nem bírja ha nagyon húzom ámbátor nincs is rajta 3g előfizetésem és az ebből adódó esetleges percenkénti szinkronizálás. én szivem szerint a note 2-őt javaslom mivel látom adsz az ilyen kütyükre hiszen ha már telefon akkor legyen is jó hosszútávon. ugyancsak 4 maggal sikerszéria a köbön persze csak ha nem zavar az oly méretes kijelzője.
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Én az alapján választanám ki a telefont, hogy énnekem a telefon mit kell tudjon.

az én esetemben a videózás a fontos, tehát eszerint fogok választani. azt irtad, hogy éjjel videóznál.

a FULL HD -s videókamerás mobilok IGEN ERÖSEN drágák, javaslom az arukereso.hu oldal sürü használatát az ügyben.

-

Telefonok gyors lemerülése ? Tervezett elavulás.

( http://www.youtube.com/watch?v=tlcmWnRlSnU )

Valamint a TOP 20 Full HD mobilok:

( [link] )

2013. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen SIII! A Legjobb telefon!
2013. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem számít az ár, akkor a HTC One-t veszed meg. Jelenlegi egyértelműen legerősebb telefon, a lehető legminőségibb anyagokból és legjobb összeszerelés, 1080p-s kijelző, jelenlegi top1 telefon. Az még kérdéses, hogy mikor lesz kapható, pláne itthon, szóval ha sürgős akkor kilőve.


Kamera meg ugye hiába 1080p, attól még lehet rossz is, 1080p és 1080p között is van különbség.


Jelenleg Xperia Z csinálja a legjobb videókat sötétben, elég csak ezt a videót megnézni:

http://www.youtube.com/watch?v=el85dQDDSrY

2013. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ion.

Sokkal jobb anyaghasználat->tovább bírja

Jobb kamera->éjszakai fotózás

Hardverben gyengébb, de ez nem számít, mert egyiken se fog semmi akadni még legalább 2 évig.


Ha meg a legjobb mobilról van szó, akkor az egyértelműen az xperia Z.

Szarrá ver minden telefont hardverben és kijelzőben, és kamerában is az élen jár.

2013. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobb anyaghasználat->tovább bírja"

Értem, szóval ha gyémántból készítek telefont, tovább bírja az aksija. Ez egyértelmű.

2013. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves Hatlábú Farkas arukereso.hu nevű oldalt nagyon sokszor használom nagyon sok telefont néztem már és a sony xperia ionra jutott a választás de megláttam az s3 mat és nagyon megtetszett. Na sokan írták az xperia z t nagyon tetszik és egyetértek minden telefont lenyom csak az ára ááá nekem nagyon húzós 200000 ft ha jól tudom , ennyit nem adok ki telefonért ! Ezért is néztem az iont mert legolcsóbban 80-90 ezer forint !
2013. febr. 20. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Azzal az olcsósággal vigyázz, mert tartozékot nem szoktak olyan árhoz adni. És ha telefonon érdeklődsz, lehet hogy még azt is hazudják, hogy magyar nyelv nincs benne.
2013. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha ilyen árkategoriában vagy akkor már ipone 4s-5. sztem az 5 nem éri meg z árát mert alig gyorsabb mint 4s amit már pár hetesen vagy szerencsével ujjonan 100-110 korul kapsz és azért lássuk be az iphone ott van a médiában! nem véletlen olyan hires és a telefon beli médiájaa is király! jo képek, videok és faszentosan szol a zene meg amugy is iphone láz van szoval mondom nem lehet szar
2013. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem röviden az iphone ról az a véleményem : nagyon túl árazott, nem képes fejlődni , Divat telefon . Szerintem egy nagy szar olyan vesz ilyet aki villogni akar az iskolába vele jaj mert iphonom van én vagyok a király .. Mert az iskola 80% iphonja van ... Ja és a túl árazottság miért is ? fogj egy olcsó telefont mondjuk egy régi nokiát Nokia 3310 ragasz a hátuljára egy almát és ad el 200 ezerért . számomra ennyi az iphone de ez az én véleményem !! hangsúlyozom !! mindenkinek meg van a saját véleménye elnézést ha ezzel megbántottam valakit !
2013. febr. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!