Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace, ROM-csere...

Asdafjnasfjn kérdése:

Samsung Galaxy Ace, ROM-csere (lett volna) Baleset! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap este romozgattam.. új nekem még a samsung , Xperia volt eddig. Kezdésnek Odinnal leírás alapján a telefon rootolva lett, majd egy rendszer került (volna ) rá. A baj, hogy Samsung jelnél nem jutottam tovább :| . Na félóra gondolkodás után, és szenvedtem is egy csomót mire valahogy összehoztam, hogy az android recovery-je megjelent.. innen az sd kártyán lévő cwm-et felraktam, onnan pedig egy 4.1.2-es romot. Nincs is vele gondom, csak a gyári rom kéne rá nagyon.. Vissza tudom csinálni?

2013. febr. 25. 15:44
 1/3 anonim válasza:

Megoldható :)


1: Letöltöd a gyári romot:

[link] (nem tudom a közvetlen romot belineklni, neked kell kikeresned :D)


2: Letöltöd ezt (Odin+ops):

[link]


3: Kicsomagolod mindkettőt


4: Elindítod az Odin-t. Betallózod az OPS részhez a Cooper.ops-t. (Odinos mappába van)


5: Betallózod a PDA részhez (FONTOS ,HOGY IDE ÉS NE A PHONE-hoz) az md5 fájlt (rom mappájába van). Itt kifog dobni egy hibaüzenetet (Invaild image type) ezzel ne foglalkozz :D


6: Tedd a telódat download módba (kikapcsolt állapotban nyomd egyszerre a bekapcsoló gombot+home gomb+hangerő le). Ha minden jó kiírja majd ,hogy download.


7: Dugd usb-n a géphez a telót. Odinban jelezni fogja ha minden jó. És nyomd meg a startot.


8:Innentől magától megcsinál mindent. Újraindul magától ha végez.Itt már kihúzhatod.


9:Ezután nekem nem szokott bekapcsolni csak villog a Samsung logo. Ha neked is ezt csinálja akkor lépje be a recovery menübe (kikapcsolt állapotban home+bekapcs.gomb) és csinálj egy Factory data resetet és egy wipe cache-t.


10: Ezután újra indul és ha minden jól ment kész :D


Figyelj ,hogy ez csak s5830 -al működik s5830i-vel nem!!!

A kettő nem ugyan az.


u.i.: Nekem néha füstölni szokott a telefon amikor ezt csinálom, szóval csak óvatosan :DDDDDDD

2013. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esküszöl füstöl?:O köszönöm amúgy! fentvan szuperál:D
2013. febr. 25. 22:42
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON HÁLÁS KÖSZÖNETEM!!!
2013. febr. 25. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!