Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G sebessége gyötrelmes...

IPhone 3G sebessége gyötrelmesen, fájdalmasan, idegesítően lassú! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 3G-m, és mostanság rettenetesen be van lassulva ( telefonkönyv megnyitása 5mp, beállítások megnyitása 6-7mp ) és sorolhatnám, mit tehetnék ellene ? nem akarok semmi extrát csak rendeltetés szerűen használ ni a telefont, telefonálásra SMSre stb... de meg gátol ez a lassúság, mit tehetnék ellene ? Oké tudom vegyek 4s-t 5öt stb.. később lesz keretem de egyenlőre nincs és ezt kéne használnom erre kell megoldás

2013. febr. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Restore?
2013. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt hogyan tudom megcsinálni ? Igazából nem nagyon értek hozzá, telefonálásra használom meg néha zene, szóval ilyesmit sosem csináltam, de ha leírod megköszönöm !
2013. febr. 25. 18:22
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és elvesznek az adataim ? csináljak adatmentést ?
2013. febr. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!