Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia S vagy Sony...

Sony xperia S vagy Sony xperia ION?

Figyelt kérdés

Most állok telefonvásárlás előtt és a két telefon között vacilálok. Tudtok véleményt mondani róluk? Kiemelve egy-egy rossz/jó tulajdonságukat. :) Esetleg hasonló árfekvésű telefon ami jobb?

Ezen az oldalon néztem ki őket: [link] Róluk van valakinek személyes tapasztalata? Megbízhatóak-e vagy sem.



2013. febr. 25. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve még talán sony xperia SL ami játszik. [link] -ról véleménye valakinek?
2013. febr. 25. 16:53
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Én 2 hete voltam ebben a cipőben. Az Xperia SL mellett döntöttem, mert:

-Gyorsabb

-Még épp kezelhető 1 kézzel

-Jobb üzemidő


De az ION ezt nyújtja, mint extra:

-Bővíthető

-Szebb a kijelzője


Sima S-t nem javaslom, 1-2.000Ft-tal kerül többe az SL, de azt bőven megéri.

2013. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is SL-re hajlok. Te hol vetted?
2013. febr. 25. 17:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért aki mínuszt nyom a válaszadóra, az indokolhatná is, hogy miben nem ért egyet vele...
2013. febr. 25. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, egészségére. Ha ad jobb választ, még meg is köszönöm neki. Egyébként én a B-tel webshopban vettem. Most épp egy árban van a sima S-sel. (84.000Ft) És 1 év garit adnak, meg a gyári tartozékokat.
2013. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3 közül az Ion-nak van a legjobb anyaghasználata (az s-nek és az sl-nek se rosz), a legjobb kamerája (tesztképek alapján), és a legjobb üzemideje (bár az sl-nek is hasonló).

Az Sl-nek a legerősebb a procija (1,7 ghz)

Az S a leg olcsóbb.

Én a helyedben az Ion-t vagy az Sl-t venném, attól füg, mire van szükséged.

2013. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!