Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy HTC One X?

IPhone 4 vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
Ballagásra új telefont szeretnék és nem tudok dönteni kettő közül. Az egyik a HTC One X a másik pedig az IPhone 4 melyik jobb? Melyiket éri meg jobban megvenni?

2013. febr. 25. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
X.
2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha a kettő közül szeretnél választani akkor iphone 4. Nekem van egy iphone 4-em... jó kis telefon, egyszerű kezelni.
2013. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem meg van egy One X-em. És be kell látni, az Iphone 4 fölött eljárt az idő.
2013. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
one x
2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
hábé, használtál már iPhone 4-et, hogy ezt mondod? nekem még nem akasztotta meg semmi, még a real racing 3 sem, ami amúgy hamarosan kijön androidra is..kiváncsi vagyok, hasonló hardverű droidos teló megbírkózna-e vele..nyilván nem. szerintem nagy hiba, hogy manapság már az határozza meg sokaknál egy telefon "jóságát", hogy a hardvere mennyire friss és erős...amúgy sem egy árkategória ez a 2 teló, ha egy árban lennének, akkor sem lehetne választani, mert mind2 jó, ha valaki csak szimplán használni akarja, és nem a procimagokat számolni...
2013. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, fél évig volt i4-em. Nem győzött meg. Meg szerintem kicsi a kijelzője. Bár technológiailag szép. Egyébként meg elfutnak rajta az új játékok is, de butított grafikával. És ez a nem mindegy.
2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
One X-ről se gondolom, hogy hűdejó telefon lenne, sok hibája van, de inkább egy iPhone 5-höz lehetne hasonlítani. A processzormagok száma egyáltalán nem érdekel.
2013. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont eléggé sok telefonom volt már ahhoz, hogy legyen tapasztalatom. Ha meg nem tetszik a magánvéleményem, így jártam.
2013. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
One X. Minden téren jobb.
2013. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen skacok. Akkor HTC lesz. Az egy kicsivel jobban is tetszik. Hábé neked meg végképp , de ne itt álljatok le vitázni . :)
2013. febr. 26. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!