Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy...

Samsung Galaxy Ace vagy Samsung Galaxy mini II. , vagy Xeria Tipo - melyiket válasszam? Azoknak a válaszát várnám elsősorban, akik rendelkeznek valamelyik telefonnal és konkrét tapasztalataik vannak.

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Ace-t már rég ki kellett volna vonni a forgalomból. Nyomába se ér a másik kettőnek. Öcsémnek van egy Tipoja, nagyon kis telefon.
2013. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xperia Tipo. Hiába kis telefon, az ace-t simán veri, a mini2-t meg a jobb optimalizálás, az ics, és a jobb anyaghasználat miatt veri.
2013. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Épp most vettem át a Tipo-mat. A specifikációkról nem nyilatkoznék, annyiból jobb az Ace-nél és a Mini 2-nél, hogy újabb Androidot futtat. Az ACE-hez képest valahogy mégis gagyinak érzem a rendkívül kicsit kijelző miatt, valamint a MINI 2-nél is, de ott nem olyan nagy a különbség. Én semmiképpen sem ezt választanám, csajos, kicsi, gagyi. A külső anyaghasználat speciel a másik kettő fölé helyezi, elég jó a fogása.
2013. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

annyiból jobb az Ace-nél és a Mini 2-nél, hogy újabb Androidot futtat.


A mini 2-nél tényleg, de a mini 2 és a Tipo is az armv7-es procival, az adreno 200-as gpu-val és a nagyobb belső memóriával jobb mint az ace. Nem csak a rendszerben különbözik.

2013. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyet szeretnél.


Nekem van egy Tipom, nagyon jó kis megbízható telefon, több appot is lehet vele rendesen futtatni (azért annyira durván nem ;)), és ahogy korábban is említették nagyon jól optimalizál.


A másik 2 mellett egy Ace-t nem éri meg venni, sokkal elmarad a többi mögött, még akkor se lenne érdemes, ha esetleg a picit nagyobb képernyőt szeretnéd.


A mini 2 az is nagyobb mint a tipo, de szintén kevesebbet tud.


Összefoglalva, ha nem zavar, hogy kicsit kisebb a képernyő, mindenképpen tipo-t vagyél. Fontos megemlíteni, hogy a fenti telefonok közül csak ezen van Ice Cream Sandwich.

2013. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. :P


" több appot is lehet vele rendesen futtatni "


Úgyértem hogy egyszerre. Egyébként pedig a jobb appok is elfutnak rajta, nem úgy mint egy ace-n.

2013. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most vettem Tipot. Ez az első "okos" (jaj h oda ne rohanjak) telefonom. Sztem kezdőknek tökéletes. Lány vagyok, nekem kifejezetten tetszik h ilyen picike és aranyos, feketém van. Olyan mint egy kis tücsök, fekete és jól zenél :D Én még nem sokat varázsoltam rajta, alig vannak rajta appok, játékok nem tudom h futnak rajta, engem az ilyesmi nem hoz lázba. Sajnos ennél konstruktívabbat nem tudok hozzászólni. A lényeg h egy egyszerű, csinos kis telefon, ha 30.000ből meg akarod úszni az egészet ak ez jó választás.
2013. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én vettem egy tipot

Tesóm meg egy mini 2t

A mini 2 ugyanúgy visz mindent de az androidja miatt kevesebb appot visz

Nekem egyszer nem fagyott be és már megvan 3 hónapja

Szerintem tipo megéri 5 k drágábban megvenni

Azt kiemelném hogy az aksija nagyon király és a wifije se rossz sőt szuper

De attól függ mire használnád

SZERINTEM TIPO!!!!!:)

2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!