Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hibás Iphone 3gs javítható?

Egy hibás Iphone 3gs javítható?

Figyelt kérdés
Frissítettem a készüléket ios 6.1re de a felénél kikapcsoltam a készüléket mert meg gondoltam magam.Kikapcsoltam aztán be és be ad mindent ahogy kell ki írja hogy a telepítés sikeres meg történt, rámegyek hogy tovább kéri hogy csatlakoztassam az Itunes-hoz csatlakoztatom és mielőtt csatlakozna a számítógéphez ELSZÁLL azt egész ujraindítja magát a telefon!

2013. febr. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen javithato - probald dfu modeban csatlakoztatni,olyankor nem fog szetkapcsolni es hacsak nem 6.15 modem volt rajta eredetileg,akkor szepen fel fog maszni ra a 6.1.2 fw
2013. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben meg próbálom :))köszi az infót :)
2013. febr. 27. 14:43
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy tudom dfu módban csatlakoztatni ?
2013. febr. 27. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Woow :) hat kikapcsolt allapotban 3mpig nyomod a bekapcsolot,majd ezt nyomva tartva bemnyomod a home gombot is, e kettot egyutt 10 mpig nyomva tartod,majd elengeded a power gombot es meg 7 mp-ig tovabb nyomva tartod a home gombot . Ekkor ha rateszed a gepre,kiirja az itunes hogy recovery modeban talalt egy iphonet,visszaallitsa-e ? Haaaammaaan hogyap..bane :)
2013. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen csatlakoztattam az Itunshoz, rámentem hogy "Iphone visszaállitás" tölt-tölt aztán kiirja, hogy a hálózat
2013. febr. 27. 20:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen csatlakoztattam az Itunshoz, rámentem hogy "Iphone visszaállitás" tölt-tölt aztán kiirja, hogy a hálózati időkorlát túllépése miatt probléma lépett fel.....Mi lehet a gond?
2013. febr. 27. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
segítsetek!!! :s
2013. febr. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!