Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hdd gond, percről percre nő a...

Hdd gond, percről percre nő a hibás szektorok száma, mi lehet a baj? Javítható?

Figyelt kérdés
ma beraktam mert sokáig félre volt téve,550 hibásat írt ez volt délután,most 2 órája 750volt,most már 886ot ír,ez mitől lehet? hdd control program mondja ezeket a dolgokat.
2011. márc. 15. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen régi a winchester?
2011. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt vannak az adatok róla,de kép készítésekor már megint nőtt 1el [link]
2011. márc. 15. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden fontos dolgot menteni róla, amég lehet, és előkészíteni az új winyót
2011. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek az új vinyó? Szerintem a régi menthető. Ha nem ad ki a hdd kattogó, akadozó hangokat akkor még oké mert LOGIKAI hiba.

Mentsél le mindent, majd szedd le a particiókat.

Csinálj egy fixboot-ot majd mélyformázást (ha lehet fat32 ban elsőnek). Majd scandisk agyba-főbe végül hdd regenerator. Legvégén megint egy scandisk. Ha ezután is hibás a vinyó akkor kuka - jöhet az új :D

2011. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: az a gond,hogy addig tart ez a sok művelet, hogy közbe megőszülsz:) Én nem tartanék semmi fontosat olyan táron,ami ilyen tüneteket mutat.
2011. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam fentebb, hogy menteni mindent, és venni újat. Gondolom egy ilyen tüneteket mutató winyóra egyikőtök se tenne pótolhatatlan dolgokat. Akkor már biztosabb a csere.
2011. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen. megőrülsz a javítási időtől, de szerintem az ártól is :D. Ami nekem volt ezzel a bajjal végül egy haver csinálta meg, részemről kukát nyomtam rá :D. De hát sose tudni, minden esetre ebben a hdd-ben ne bízz, 8000-ért meg már kapsz újat ha nem muszáj nagy méret.
2011. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!