Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen futós játékok mennek...

Milyen futós játékok mennek rá a Galaxy minire? Olyan pl: mint a Subway Surfers!

Figyelt kérdés
Mert a Subway Surfers nem megy rá! a Cave Run mer rajta van a Temple Run viszont rossz! segítsetek lécci
2013. febr. 26. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Gyenge és elavult ez a teló a legtöbbhöz...
2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akartok egy 2 éves telefontól.
2013. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oke rendben en sem vagyok penzbol ha akartok vegyetel nekem telot ha minim van hat minim van es nem azt kertem hogy fikazzatok a telom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 28. 21:04
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló áron van néhány telefon ami messze jobb nála, nem ártana vásárlás előtt körülnézni és nem pedig megvenni valamit, mert galaxy név van ráírva.
2013. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
öööö hát képzeljétek ezt a telót tavaly előtt karácsonyra kaptam akkor bezzeg égbe földbe dicsérte mindenki attól függetlenül hogy vigyázok a telómra még nem kell cukkolni egy kérdés volt nem több hogy mit tehetnék rá.Nem is akarok jobb telót.És ti barmok 5 perc alatt elcseszitek a telót aztán kapartok anyukátoknál egy újert.én vigyáztam rá ti nem.amíg nem romlik el nem veszek újat!!!!!!
2013. márc. 5. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

már akkor se dícsérte senki...


amit dícsértek ezen az oldalon is akkortájt az a 2011-es xperia mini volt és karácsonyi akcióval olcsóbb volt, mint a galaxy mini...

2013. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"És ti barmok 5 perc alatt elcseszitek a telót aztán kapartok anyukátoknál egy újert.én vigyáztam rá ti nem.amíg nem romlik el nem veszek újat!!!!!!"


Ez, hogy jött ide b+?


Én úgy 35 évesen csakúgy kaparok anyukámnál.


Ui:2 éve meghalt.

2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam hanem az olyankora akik pl nem necezném meg debsokan akár 20 évesm is a szüleinél kaparnak.nem rád gondoltam akinek nem inge ne vegye magára!!!!!!!!! Amúgy figyi eltértünk a témától milyen gamek menmek rá(normális válaszokat.mert lepontollak) (:
2013. márc. 9. 21:28
 9/17 A kérdező kommentje:
Lepontozlak
2013. márc. 9. 21:30
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem rád gondoltam hanem az olyankora akik pl nem necezném meg debsokan akár 20 évesm is a szüleinél kaparnak."


Fentebb írták már...

Olcsóbb volt akkoriban az xperia mini, mint a a galaxy mini, csak nem az alapján kéne venni valamit, hogy mi a neve...


mobilarena teszt pl. xperia mini-re különösen ajánlott, galaxy mini-re pedig...

2013. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!