Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen futós játékok mennek...

Milyen futós játékok mennek rá a Galaxy minire? Olyan pl: mint a Subway Surfers!

Figyelt kérdés
Mert a Subway Surfers nem megy rá! a Cave Run mer rajta van a Temple Run viszont rossz! segítsetek lécci
2013. febr. 26. 18:05
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szerintem a kérdezőnek igaza van. Nem mindenki teheti meg azt, hogy félévente cserélgeti a telefonját, azért mert nem működik rajta egy játék. Lehet hogy te ennyire jól keresel, vagy a szüleid ennyire jól keresnek, de ezt nem mindenki teheti meg. Nekem is galaxy minim van, és azért, mert 0 Ft-ért elhozhattam. Eszembe se jutott, hogy 50ezret fizessek azért a másik sz@rért, csak azért mert azon fut egy játék. :D

Jaaa, igen. Őszinte részvétem. De "Ez, hogy jött ide b+?" vagy a kérdésre válaszolj vagy kussolj.

Egyébként tudom, hogy ennyi idővel később nem sokat érsz a válaszommal, de én is ezzel szenvedek, hogy semmi jó játék nem fut rajta. Ez van. :/ Én már elfogadtam. :D

2013. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Nekem is galaxy minim van, és azért, mert 0 Ft-ért elhozhattam. Eszembe se jutott, hogy 50ezret fizessek azért a másik sz@rért, csak azért mert azon fut egy játék. :D"


Xperia mini?


Nemcsak a jobb játékok futnak rajta még ma is, hanem hardveresen is sokkal jobb.

Jobb kamera, 5mp vs. 3.2, hd videófelvétel, autófókusz. Van rá android 4. Messze jobb proci, gpu stb.

És 35000 volt, de azt is lehetett 0 ft-ért kapni annak idején.


Csak ugye, ha már valaki telót vesz, az körülnézhetne előbb pl. a mobilarena oldalán.

Biztos viccből kapott a teszten különösn ajánlott plecsnit...

2013. ápr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11


ezért regeltél ide?

Lehet, hogy igaza van a kérdezőnek, de az, hogy jön ide, hogy félévente kell telefont cserélni?

Ott volt előtte is a lehetőség, hogy vegyen egy xperia mini-t ami jobb, mint a galaxy mini. Ráadásul olcsóbb nála még ma is.


Ahogy írták körül kéne nézni vásárlás előtt és nem megvenni valamit, mert rá van írva, hogy galaxy.


Azt pedig nem értem, hogy 2011 vége körül ki a fene dícsérte ezt a telefon a galaxy b.zikon kívül.

Előttem írtak ezt-azt, de még hozzá tenném a kijelzőt.

Lehet, hogy a galaxy mini 3.2 coll viszont a felbontása 240*320, míg az xperia mini 320*480.

Már csak emiatt se fut sok jobb játék a galaxy mini-n.

Nem sok fejlesztő van aki ilyen alacsony felbontással szórakozik.

2013. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ja amiket leírtatok, hogy mennyivel többet tud, szépen hangzik, de nekem például nem ért volna meg se akkor se most 10-20 vagy 30ezerrel többért, mert semmire nem használnám azt a sok előnyét, és számomra még mindig megérte ez a telefon ingyen. Higgyétek el, így két év múlva is tökéletesen megfelel nekem ez a "sz@r", mert telefont kb 4-6 évente cserélek. Nem élek akkora luxusban mint ti. Jaa igen, a másik, hogy a telefonomat telefonálásra és sms-ezésre használom. Oké, elismerem, hogy jó lenne ha futna rajta a subway, de nem döglök bele a hiányába. Amikor laptopot vettem eléggé körültekintő voltam, mert annál tényleg fontos a teljesítmény, de telefonnál nem érdekel. A kérdező meg nem hülye volt és nem volt körültekintő hanem karácsonyra kapta. :'DD Figyelhetnétek jobban arra, hogy mit beszélnek körülöttetek az emberek.
2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha ingyen kaptad az egy dolog...


De aki annó 38k körül vette, az elgondolkodhatott volna 35-ért az xperia mini-n.

Az pedig, hogy ki mekkora luxusban él? Aki nem él luxusban, pont annak kéne utánajárni, hogy telefonvásárlás vagy bármi más esetén is utánajárjon, hogy mire adja ki a pénzét.

Igazából a galaxy mini már akkor is elavultnak számított, bár nem annyira, mint ma.

Az xperia mini pedig a hardver miatt egy kissé a korát is megelőzte a hardvere miatt.

Nyugodtan nézz utána bárhol, akkoriban, 2011 végén nem lehetett más telefont ilyen hardverrel kapni. Karácsony előtti időszakban messze a legjobb vétel volt 35-ért. (utána mondjuk jött februártól a sony live with walkman szintén 35-ért, hasonló hardverrel, mint az xperia mini).


Aki akkoriban nem ilyet vett, hanem egy galaxy mini-t, az minium nem nézett utána, csak megvette, mert galaxy név volt ráírva és ugye a 2011 nyarán kijött galaxy s2 után sokan meg is vették, mert xartak rá, hogy utánanézzenek.


Ja és karácsonyra kapta:D

Gondolom ezt kérte és meg is kapta a szüleitől...

Akiknek gondolom f.ngjuk se volt róla még annyira se, mint a kérdezőnek, hogy mit vesznek ajándékba.


Ja még annyit:

Nézd már meg itt a gyakorin, hogy hány ilyen kérdés van az elmúlt 1 évben, de akár 1 hónapban, hogy miért nem futnak a jobb játékok galaxy mini-n, sőt galaxy ace-en vagy gio-n se...


Na ez a luxus inkább, hogy ha már valaki telefont vesz, jó drágán, mint pl. az ace, utána meg xopik vele ilyenek miatt is többek között.

Az, hogy kevés a belső memória már meg se említem...


És még annyit, hogy jó a galaxy mini arra amire írtad, csak sajnos sokan nem emiatt vették meg...

2013. ápr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

jólvan,én irok normálisan VÁLSZT,nem csak a telót fikázom,nekem pl 10.000 ért kaptam egy samsung galaxy pocket 2-t,nekem ez is tökéletes,nem kell uj....költök normabb dolgokra....

Játékok amik az enyimen futnak(mert nekem se minden kompatibilis):

-strawberry shortcake berry rush

-speedy ninja

-bus rush

és még van egy ösemberes is,de nem jut eszembe a neve,mind futkározós,a berry rush elég subwayos,a bus rush meg szintiszta másolat.A kedvencem viszont a ninjás.

Melléklet a többi válszolonak:

Ott a szabályzatba hogy ne offolj!Azaz ne irj olyat a válaszba aminek nincs köze a kérdéshez .

Ne a válaszokra válaszolj.gyülöletkeltésért mások sértegetéséért.....stb.kitiltás jár.

ennyi.

U.i.:

ha eszembe jut az uccsó azaz az ösemberes leirom ;P

2015. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
az uccsó a manuganu és manuganu 2
2015. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!