Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz baja ezeknek az új...

Lesz baja ezeknek az új okostelefonoknak ha leejtem?

Figyelt kérdés
Nemrég esett egy jó 1,5 métert, de tokban. Igazság szerint nem is csattant úgy hallottam h jól tompított a tok. De lesz ezeknek baja? Mert a régi telefonom az bírta az ilyet de ugye az még nyomógombos volt :D
2013. febr. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
enyémnek nem lett baja, de a szívem majdnem megállt, mikor leesett...én is örülök, hogy tokban volt...talán a kijelzője bánta volna
2013. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Féltem szegényt nagyon, de most valahogy összejött. De az ilyen procinak meg ilyeneknek nem lesz baja?
2013. febr. 27. 14:07
 3/4 abacus66666 válasza:
Nem lesz baja, ne aggódj, ezeket az ultramodern űberfaxa telefonokat nagyon ellenállóra csinálják, akár fürdővízbe is ejtheted, nem fogja tönkre tenni, max csak téged ráz meg kicsit az áram. Bár ha még biztosabbra akarsz menni, vegyél rá acélbetétes telcsi tokot, akkor akár egy kamion is áthaladhat a telón, akkor sem esik rajta egy karcolás sem. :)
2013. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó-jó :D csak még 1 hónapja van ilyen "húdeokos" telóm és féltem mindentől. De köszi a válaszokat :)
2013. febr. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!