Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC vagy a Samsung gyárt jobb...

Skynet2042 kérdése:

HTC vagy a Samsung gyárt jobb TELEFONokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy neked mi szamit jobbnak, illetve milyen arkategoriaban. A csucskategoriaban a HTC cuccai minosegibbek, de a Samsungok hardvere erosebb egy kicsit. Jobb lenne ha irnal konkret telefonokat. Amugy meg kismillio ilyen kerdes van, tessek hasznalni a keresest.
2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
samsung:)
2013. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyaghasználat: Htc

Összeszerelés mindősége: Htc

Hardver: mind2

Szoftver:a htc felülete szerintem nagyon csiás, így samu

Támogatás: mind 2 szar

2013. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A HTC...


A felső kategóriában, ahogy a samsung is ott gyárt jókat.


A sony meg kb. az xperia z után már minden kategóriában...

2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

HTC


#3-mal nagyjából egyetértek, anyaghasználat, összeszerelés minősége, minden amitől prémium egy telefon: HTC

Hardveresen mindkettő tud nagyon jókat csúcskategóriában (bár HTC One-nal most Samsung egyik készüléke sincs a közelében), szoftveresen meg relatív, szerintem a TouchWiz/MotionWiz UI a Samsungokon nagyon gagyi, HTC Sense meg a stock Android után a legjobb.

Támogatásnál meg tényleg egyik sem a legjobb, de csúcskategóriás telefonoknál azért mindkét márka mondhatni egész jól teljesít.

2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az új Sense akad. Ellenben a MotionWiz-zel.
2013. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő, hogy kinek mi jön be, mert lehet, hogy itt az emberek többsége HTC-t mond, de ha te most megveszed, és nem tetszik, akkor kb annyit lehet rá mondani, hogy így jártál. Viszont ez fordítva is igaz.

Én azért vettem 1 Note 2-t, mert a szoftveres újításai más konkurens készülékekben ugye nem találhatóak meg, és ez számomra eléggé döntő volt.

Mikor Tegra 3-al jött ki a One X, akkor én azt mondtam, hogy inkább kihagyom, mert elég gyengécskén szerepelt. Viszont a játékok szempontjából is a Samsung mondható jobbnak, mert a reklámoknak köszönhetően több játék érhető el rá, mint 1 HTC-re. A Sense is jó, de nekem nem tetszik az animációja. Még az új MotionWiz megjelenése előtt is olyan Launchert használtam, ahol hasonlóan lehetett görgetni. Szóval +1 a MotionWiz-nek.. Nekem az jött be. Egyszerű, és nincs túlbonyolítva, és még hasonlít is a gyári Holo-s Launcherre.

De lehet, hogy másnak a túlbonyolított Sense jön be. De tudod, ezt ki kell próbálni. Az új Sense nekem is tetszik, ezzel a WP7-hez hasonló frissítéses fallal, de nem tudnám így előre megmondani, hogy használnám-e. Majd az új Samsungos felületre is kíváncsi leszek, mert lehet, hogy elrontják, vagy nem. Mert most tavaly ez a természet ihlette szlogen jött be nekik, de ha most 1 teljesen új megoldást találnak ki, akkor nem biztos, hogy bejön mindenkinek ezek után.

2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor javítanám az előző hozzászólásom, nem a most megjelenő Sene-re gondoltam, hanem a 4-es verzióra.
2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mind1 köszönöm a válaszokat, én eddig is a htc re gondoltam, (nagyon gagyinak vélem az összes samsungot.)
2013. márc. 1. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
(ezért fontos volt feltenni a kérdést) :)
2013. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!